MedyaFaresi MedyaFaresi

Hazal Kaya'nın yeni dizisinde neler olacak?

Kanal D'nin yeni yayın döneminde ekrana getireceği yeni ve iddialı dizisi "A.Ş.K hakkında her şey...

Eklenme: 12 Ağustos 2013 14:50 - Güncelleme: 05 Nisan 2016 05:40

Nebahat Çehre, Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan ve Erkan Can'ın başrollerini paylaştıkları, Eylül'de ekrana gelecek dizinin oyuncu, yapım kadrosu ve konusu şöyle:


HAZAL KAYA ZAYIFLADI! İŞTE O POZ -FOTO GALERİ-

KONU: AZRA İLE KEREM'İN AŞKI

"Paranın satın alamayacağı şey nedir?" diye sorsak insanlara... Kimi mutluluk, kimi sağlık, kimiyse aşk cevabını verir. Aşk... O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile.
 
Ne kadar zengin olursa olsun, kimse aşkı satın alamaz. 
 
HAZAL KAYA DA FLAŞ KURBANI FOTO GALERİ

Öyle mi acaba?
 
Azra (Hazal Kaya) ve Kerem'in (Hakan Kurtaş) ellerinde de sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Spor Akademisi'nde tanışmış, o günden beri hiç ayrılmamışlardı. Peki, aşk yeter miydi? Azra, ailesine güç bela bakabiliyor, Kerem uzun zamandır iş arıyordu. Yani aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.
 
HAZAL KAYA'NIN KİLOLU HALLERİ ÇOK ŞAŞIRTTI -GALERİ-

Derken hayatlarına Şebnem girdi. Tenis dersi sırasında fenalaşana kadar Azra'nın zengin öğrencilerinden biri. Hastaydı Şebnem; ölecekti. Zengin bir ailede doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Sağlıklı olduğu zamanları hatırlamıyordu bile. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem.  Korkuyordu.
 
HAZAL KAYA VE SEVGİLİSİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Azra'ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi... O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem'i kurtarmaya çalışırken Şebnem'i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?
 
Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş, yaşadıkları tutkulu aşk ve aldıkları kararlar ile izleyiciye, tüm hayatını sorgulatacak.
 
Aşkınız için ne kadar ileri gidebilirsiniz?
 
Yapım   : Gold Film
 
Yapımcı   :Faruk Turgut
 
Yönetmen   :Ömür Atay
 
Uygulayıcı Yapımcı : Ahsen Tüzün
 
Senarist   :Evren Şit, Serdar Soydan
 
Görüntü Yönetmeni :Oktay Başpınar

Sanat Yönetmeni :Zafer Kanyılmaz
 
Kostüm   :Nilüfer Çamur
 
Oyuncular   :Nebahat Çehre (Neslihan), Hazal Kaya (Azra),  Hakan Kurtaş (Kerem), Kaan Urgancıoğlu (Can), Aslı Tandoğan (Şebnem), Erkan Can (Rıza), Sevtap Özaltun (Ece), Nihal Koldaş (Sırma), Tugay Mercan (Abdurrahman), Osman Akça (Abdurrahman Adam), Güneş Emir (Melis), Elit İşcan (Semra), Servet Pandur (Müzeyyen), Gökay Müftüoğlu (Fırat)
 

HAZAL KAYA SİGARA İÇERKEN.. FOTO GALERİ

HAZAL KAYA SULTAN OLDU.. FOTO GALERİ

FERİHA'NIN ACI SONU.. FOTO GALERİ

HAZAL KAYA FOTOĞRAFLARI.. FOTO GALERİ