MedyaFaresi MedyaFaresi

Hayatımın Aşkı 6. Bölüm fragmanında Gökçe, beyaz atlı prensi Demir'i etkilemeyi başarabilecek mi?

Başrollerinde Hande Doğandemir ve Serkan Çayoğlu'nun rol aldığı Hayatımın Aşkı yoluna dolu dizgin devam ediyor. Yapımcılığını Şebnem Aşkın'ın yaptığı Hayatımın Aşkı 6. bölüm fragmanı yayınlandı.

Eklenme: 13 Haziran 2016 08:43 - Güncelleme: 13 Haziran 2016 08:57

Hayatımın Aşkı 6. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde. Pazar akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan Hayatımın Aşkı dizisinde sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor. Yeni bölümü ile ekranlara gelecek dizinin merak ettiğiniz detaylarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte 19 Haziran Hayatımın Aşkı 6. bölüm fragmanı ve Hayatımın Aşkı son bölümde yaşanan bazı önemli gelişmeler...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayatımın Aşkı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla daha ilk bölümlerde adından söz ettiren dizinin yeni gelişmelerini haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte 19 Haziran akşamı yayınlanacak Hayatımın Aşkı 6. bölümden detaylar ve dizi hakkında merak ettiğiniz ayrıntılar...

HAYATIMIN AŞKI 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ajansta, Japonya’dan gelecek olan konuklar için hazırlıklar devam etmektedir. Demir’i etkilemek için Japonca bildiğini söyleyen Gökçe, bir anda kendisini Japonların tercümanı olarak bulur. Söylediği yalan yüzünden zor duruma düşünce de kurtulmak için kimsenin aklına gelmeyecek bir plan yapar.

Hayatımın Aşkı 5. bölüm fragmanı

 Bu sırada Rezzan’la gençlik üzerinden kavga eden Hikmet ise, evin bir odasını mini bir spor salonu yapmaya karar verir. Çeşitli spor aletleri satın almıştır. Rezzan’a genç olduğunu kanıtlamak için her şeyi yapacaktır.

Bartu karaborsacı bir arkadaşıyla beraber yasadışı işlere girip para kazanmak ister ama işler hiç umduğu gibi gitmez. Diğer yandan Sema, aldatıldığını düşünmektedir. Emin olmak için Nilay ile bir plan yaparlar. Kaan, işleri yoluna sokması için Gökçe’ye yardım ederken diğer yandan da motor almak isteyen Hikmet’le uğraşmaktadır. Hikmet, motor konusunda oldukça heveslidir.

HAYATIMIN AŞKI 4. BÖLÜMDE ŞOK OLAY

Gökçe, Demir’in Yeliz ile olan yakınlaşmasından dolayı oldukça mutsuz, Kaan ve Sema’dan teselli aramaktadır. Demir’e yakınlaşmak için yaptığı onca şeyden sonra hayal kırıklığına uğramıştır.

Hayatımın Aşkı 4. bölüm fragmanı

Bartu, ailenin baş belası olmaya devam etmektedir. Şimdiki hedefi ise Sema’dır. Hikmet ise, daha genç görünüp Rezzan’ı etkilemek için olmadık işlere girmektedir. Yonca, hayatının aşkının eski sevgililerinden Altan olduğuna iyice inanmış, Rezzan’ın da görmesi için eve çağırmıştır. Altan’ın ise bambaşka bir planı vardır...

 Bu sırada ajans için çok büyük bir iş fırsatı ortaya çıkmıştır. Demir bu iş için Gökçe ve Eylem’i görevlendirir. Gökçe için bu fırsat çok önemlidir. Bu fırsatı kullanarak Demir’in gözüne girmek istemektedir.

Tüm bunlar olurken Gökçe, Yeliz’in gerçek planını öğrenir. Gökçe, Demir’in annesi Nesrin ile bir plan hazırlar. Demir’e Yeliz’in asıl amacının ne olduğunu kanıtlayacaklardır.

HAYATIMIN AŞKI NE ZAMAN?

Tarih: 19 Haziran Pazar

Bölüm: 6

Yayın: Kanal D

Saat: 20:00

HAYATIMIN AŞKI GENEL HİKAYESİ

Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

Kanal D'nin yeni dizisi Hayatımın Aşkı 19 Haziran Pazar 6. bölümü ile ekranlarda olacak. Ünlü yönetmen Hakan Kırkaviç’in yaptığı, dizinin yeni bölüm fragmanını ve ayrıntılarını haberimizden takip edebilirsiniz. Sizde 19 Haziran Pazar akşamı yayınlanacak Hayatımın Aşkı 6. bölüm fragmanını ve özeti hakkında merak ettiğiniz detayları bulabilirsiniz.