Abone Ol

Seksi şarkıcı Hatice’den Çağla Şıkel’e olay cevap: Tostçu Çağla..

Çağla Şıkel Hatice'nin podyumda poposunu açmasına verdiği yanıtla Hatice'yi kızdırdı. Hatice'nin Şıkel'e verdiği cevap ise olay oldu.

Seksi şarkıcı Hatice’den Çağla Şıkel’e olay cevap: Tostçu Çağla..

Son zamanlarda paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren şarkıcı Hatice, modacı Muammer Ketencioğlu’nun defilesinde bir anda elbisesini kaldırarak kalçasını gösterdi. Bu görüntüleriyle olay yaratan Hatice ile manken Çağla Şıkel arasında tartışma çıktı. Hatice, üstü kapalı şekilde kendisini eleştiren Şıkel’e geçmişte yaşanan bir olayla ilgili konuşarak cevap verdi.

“HERKESİN KENDİ GÖSTERİŞİ KENDİ YÜRÜYÜŞÜ”

Muhabirlerin Hatice’nin yaptığı kalça hareketiyle ilgili sorulara cevap veren Çağla Şıkel, “Podyuma çıkacağımı kişileri önceden mutlaka biliyorum. Çıkan herkese saygı duyuyorum. Asla onlarla ilgili yorum yapmıyorum herkesin kendi gösterişi herkesin kendi yürüyüşü” dedi.

“OTEL ODASINDA EVLİ ADAMI BEKLEMEDİM”

Şıkel’in bu sözlerine Hatice’den cevap gecikmedi. Hatice Şıkel’in bu sözlerinden rahatsız oldu ve çok sert açıklamalar yaparak “Bir zamanların tostçu çağlası bunu sen mi söylüyorsun? ah be canım en azından tostumu yeyip beklemedim otel odasında evli adamı. Ben de bilirim kimle muhatap olup olmayacağımı da neyse” dedi.

Seksi şarkıcı Hatice’den Çağla Şıkel’e olay cevap: Tostçu Çağla.. - Resim: 1

“TOSTUMU YEDİM BEKLİYORUM”

2002 senesinde Yüksel Ak ile evli olan Şenol İpek ile Çağla Şıkel arasındaki mesajlaşma magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İddiaya göre; Çağla Şıkel, Yüksel Ak ve Şenol İpek, bir iş dolayısıyla tatil beldesindeki bir otelde kalıyorlar. Ve Çağla Şıkel, Şenol İpek’e “Tostumu yedim seni bekliyorum” ifadelerini kullanan bir mesaj atmıştı.