MedyaFaresi MedyaFaresi

Hatay'daki olaylarda 22 yaşındaki Ahmet Atakan öldü!

ODTÜ'de yapılmak istenilen yolu protesto için eylem yapan grupta bulunan 1 kişi iddiaya göre yakın mesafeden gaz kapsülüyle vurularak hayatını kaybetti.

Eklenme: 10 Eylül 2013 08:14 - Güncelleme: 30 Mart 2016 10:42

İŞTE AHMET ATAKAN’IN ÖLÜM ANI -VİDEO-

İŞTE AHMET ATAKAN’IN SON MESAJLARI

Hatay’ın Antakya ilçesinde dün gece ODTÜ protestolarına destek vermek ve ’Gezi Parkı’ eylemlerinde vurularak hayatını kaybeden Abdullah Cömert’in faillerinin bulunması için düzenlenen gösteriye polis müdahale etti.

Polis kamerasından Ethem Sarısülük’ün vurulduğu an!.. VİDEO

Eyleme katılan Ahmet Atakan’ın (22) iddiaya göre başına gaz kapsülü isabet etti. Ambulansla Antakya Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Atakan’ın yakınları ilk olarak gencin hayatını kaybettiği haberiyle yıkıldı. Ancak bir süre sonra yapılan müdahale sonucu duran kalbi tekrar çalıştırılan Atakan’ın yoğun bakıma alındığı bilgisiyle sevinç yaşandı. Kısa süre sonra Atakan hayatını kaybettiği haberi yine herkesi üzdü. CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, gencin, yakın mesafeden gaz kapsülüyle vurularak hayatını kaybettiğini belirtirken, polis, bir binanın çatısından Atakan’ın güneş enerjisi panelini atmak isterken düştüğü iddiasında bulundu.

DHA


Valilikten Ahmet Atakan açıklaması!

ALİ İSMAİL’İ BÖYLE ÖLDÜRMÜŞLER! VİDEO

ODTÜ’DE GERGİNLİK.. İLK GÖRÜNTÜLER

ODTÜ’DEKİ ÇATIŞMADA HÜRRİYET MUHABİRİ YARALANDI

ODTÜ’DE PLASTİK MERMİLİ MÜDAHALE.. VİDEO

ODTÜ’DE POLİSTEN GAZLI TEKMELİ MÜDAHALE

ODTÜ’YE POLİSTEN SERT MÜDAHALE -FOTO GALERİ-

 ODTÜ’DE GERGİNLİK  -VİDEO-