MedyaFaresi MedyaFaresi

Hangi ünlü yıldızlar kokain eşliğinde kumar onuyor?

Hollywood Bu Skandalı Konuşuyor. Dünyaca ünlü yıldızlar hakkında çıkan bu şok haber herkesi şok etti.

Eklenme: 26 Haziran 2011 16:52 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 03:32

Örümcek Adam’ın yıldızı Tobey Maguire, Leonardo DiCaprio ve Matt Damon gibi isimlerin kokain ve hayat kadınları eşliğinde büyük paralarla yasadışı kumar oynadığı ortaya çıktı. FBI soruşturmasında adı geçen ünlülerden Maguire için dava açıldı.

Sinema dünyasının en gözde erkeklerinden dördünün, Las Vegas’ta on milyonlarca doların döndüğü yasadışı bir kumar şebekesiyle bağlantılarının ortaya çıkması Hollywood’da bomba etkisi yarattı. Spiderman’ın başrol oyuncusu Tobey Maguire, Leonardo Di Caprio, Matt Damon ve Ben Affleck’in Las Vegas gece hayatının imparatoru olan Andrew Sasson ile birlikte yasadışı poker oynadıkları öne sürüldü. İddia kısa bir süre önce müşterilerini 25 milyon dolar dolandıran Brad Ruderman’dan geldi.

Ruderman, sorgusunda paraların bir kısmını pokerde Maguire’ye kaybettiğini öne sürdü. Soruşturma başlatan FBI, diğer dört ünlünün de aynı şekilde “gizli odalarda” kokain ve hayat kadınları eşliğinde poker oynadıklarını tespit etti. Soruşturma belgelerini ele geçiren Star dergisi dört yıldızın yasadışı pokerden ayda 1 milyon dolar civarında parayı cebe indirdiğini yazdı. Spiderman’ın yıldızı hakkında dava açıldığını ifade eden dergi diğer oyuncular için şu anda adli bir tahkikatın söz konusu olmadığını bildirdi.