MedyaFaresi MedyaFaresi

Hangi Twitter fenomeni BirGün'e yazar oldu?

Twitter fenomenlerinden birisi daha gazeteye transfer oldu..

Eklenme: 05 Ağustos 2013 09:04 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 21:50

Twitter\'da 140 bin\'e yakın takipçisi olan "tanrı (cc)" aynı isimle BirGün gazetesinde köşe yazılarına başladı. Ama şimdilik... Çünkü tanrıcc, henüz yazılarını kalıcı kılıp kılmayacağına karar vermedi.

İşte tanrıcc\'nin ilk yazısının bri kısmı;

"Biliyorum BirGün Gazetesi için yazıyor oluşum sizleri çok şaşırttı. (Türkiye gibi bir ülkede yaşayıp hala bağzı olaylara şaşırıyor oluşunuz da ayrıca garip bir durum) Bundan sonra -eğer istersem- her hafta yazmak gibi bir planım var. İstersem diyorum çünkü yazıp yazmayacağıma BirGün değil ben karar veririm. BirGün diye bir gazete olup olmayacagina da yüce Tanrıcc olarak benim karar verdiğim gibi...
BirGün Gazetesi\'nden "Bizim için yazar mısınız?" teklifi gelince bir yanım çok mutlu olurken diğer yanım epey hüzünlendi. Mutlu oldum çünkü bu uzun zamandır aramızın açık olduğu ve beni pek de sallamayan sol kesimin benimle olan ilişkilerini düzeltebilmesi için benzersiz bir fırsat olacaktı -kim bilir belki de bu fırsatı ben yaratmışımdır.

Gazetelerinin hemen hemen her köşesinde adımı kullanan muhafazakar çevrelerden böyle bir teklif almamak da beni ayrıca üzdü. BirGün Gazetesi\'ni sizlerin huzurunda kutsayarak tebrik ediyorum. Alex\'i Fenerbahçe\'ye getirmek bile beni kendileri için yazmam konusunda ikna etmenin yanında sönük bir başarı kalırdı.
Yahu yazının başından beri yazmayayım diyorum ama bi toparlanın arkadaşlar! Oturuşunuza, bacak bacak üstüne atışınıza dikkat edin biraz.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN