MedyaFaresi MedyaFaresi

Hande Kazanova'dan Venüs uyarısı! 40 gün yeni aşk yok!

Bugün itibarıyla Venüs, Akrep burcunda tam 40 gün boyunca geri gitmeye hazırlanıyor.

Eklenme: 08 Ekim 2010 13:07 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 22:18
HANDE KAZANOVA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bugün itibarıyla Venüs, Akrep burcunda tam 40 gün boyunca geri gitmeye hazırlanıyor. Para, ilişkiler ve diplomasinin gezegeni Venüs, ölüm ve transformasyonu temsil eden Akrep burcunda, ilişkilerimize dair birtakımsorunları ve problemleri hayatımıza taşıyacak. Venüs, duyguların, hislerin, estetiğin, tat almanın,modanın, arzu ve isteklerin, para ve varlığın temsilcisidir. Sosyal aktiviteler, hareketler, ilişkilerin dişi yönünün savunucusudur. Elbette, Venüs geri giderken, yukarıda saydığımtemsil ettiği konularda zorlanmaları, içe dönüşü, kendi değerimizi ve ilişkilerimiz içindeki değerimizi sorgulamayı esas tutacaktır. Venüs gerilerken ayrım yapmak ön plandadır. İlişkilerimizdeki problemleri, farklılıkları ve çözülmemiş konuları görürüz. Bu dönemde oluşacak fikir ayrılıkları ve küçük sürtüşmeler aslında ilişkimizin mükemmel olmadığını hatırlatmak içindir. Hiçbir ilişkimükemmel değildir, ilişkiye başlarken her zaman var olan problemler, Venüs geri giderken sadece daha fazla görünür hale gelir veya biz iç dinamiklerimizi gözden geçirmeye başladığımızdan görmeye başlarız. Bu tam anlamıyla ilişkilerimizi gözden geçirme, gözlemleme ve değerlendirme zamanıdır, direkt harekete geçme zamanı değil. O yüzden ne yaşarsak yaşayalım, bu kırk günlük dönem içinde bir karara varmaktan kaçınmalı ve harekete geçmemeliyiz. Eğer bu farklılıkları ve problemleri tolere edebilirsek, ilişkimiz eskisinden daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir. Yine bu dönemde, ilişkilerde beklenen uzlaşma ve hoşgörü yavaşlayacağından, kendimizi ifade etmekte zorlanacağımız ve duygusal olarak boşluk içinde bulunacağımızdan, insanlara karşı duvar örmek yerine, sevdiğimiz insanlara olabildiğince sevgimizi göstermeli ve her konuda dürüst ve samimi olmalıyız.

KENDİMİZLE YÜZLEŞECEĞİZ...
Dürüst ve samimi yaklaşımlar, yalanı alt ederek, gerçek sevgi değerimizi bir seviye yukarıya taşıyabilir. Eğer ilişkilerimizde sorunlarımız zaten fazlaysa, kendimizi sevilmeyen, takdir edilmeyen ve hayal kırıklıkları yaşayan durumda bulabiliriz. Venüs Akrep burcunda kıskançlık,manipülasyon ve kontrol duygumuzu tetikleyeceğinden, öncelikle kendimizi ve sevdiklerimizi affetmek ve yaptıklarımız için onlardan özür dilemek, yapılması zor ama yapılırsa gerilemenin vereceği zorlukları kapatmak ve olumsuzlukları, olumluya çevirmek için şık bir davranış olacaktır. Venüs geri giderken tanışacağımız veya ilişkiye başlayacağımız insanlardan pek de bir fayda göremeyiz. Biriyle tanışma ve ilişkiye başlama, Venüs düzeldiğinde gerçek ihtiyacımızın, beklentimizin veya gördüğümüzün farklı olmasına yol açabilir. Venüs geri giderken başlayan ilişkiler ve ortaklıklar, kısıtlayıcı, engellerle dolu, gizli saklı veya ruhsal olabilir. Bir taraf diğerinden bir şeyler sakladığı, sakındığı için hiçbir zaman gerçek değerini bulamayacak, hayal kırıklığı bir taraf için kaçınılmaz olacaktır.

RİSKLİ YATIRIMLAR YAPMAYIN
Para evinin ve sahip olduğumuz değerlerin yöneticisi olarak Venüs gerilerken, finansal alanlarımız da bu durumdan etkilenecek. Yeni yatırımlar yapmak, yeni finansal aktivitelere başlamak iyi netice vermeyecektir. Bir ürünün veya ticari malın değeri, yüksek olacağı için, Venüs düzeldiğinde kayıplar söz konusu olabilir. Lüks ve pahalı eşyalar satın almaktan kaçınmalı, bize bu 40 gün içinde çok güzel görünen bir şeyin, Venüs düzeldiğinde bizim için bir şey ifade etmeyeceğini ve pek de kullanışlı olmayacağını bilmeliyiz. Özellikle Türkiye'nin doğumharitasında borsa ve spekülasyon evinin yöneticisi olan Venüs, bu 40 günlük süreçte borsada değişimlerin ve değer kaybının oluşacağını ve yatırımcıların bu süreçte riskli yatırımlardan uzak durmaları gerektiğinin altını çiziyor.
En son 10 Ekim-21 Kasım2002'de yaşadığımız Venüs'ün Akrep burcundaki gerilemesi, aşağı yukarı o yıllarda yaşadığımız benzer konuları hayatımıza taşıyacak. 28 Ekim2010'da Venüs, Güneş'le birleşecek ve ilişki sorunları hayatımızınmerkezine oturacak. Yine Plüton'la oluşan sekstil açısı kaderle ilgili olayları bu tarihte hayatımıza taşıyacak. Venüs 19 Kasım'da düzelse bile, bu dönemiçindemeydana gelen konu ve olaylar 20 Aralık'a kadar çözülmeyebilir veya çözümü bu tarihe kadar zaman alabilir. 8 Kasımitibarıyla ilişkilerimizdeki denge ve adalet duyguları konusunda gözlemlerimizle yolumuza devam edeceğiz.