MedyaFaresi MedyaFaresi

Hande Ertekin Altıncı Göz'ü TGRT Haber'de Canlı Yayında Anlattı

Yazar Hande Ertekin'in yeni kitabı Altıncı Göz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde okurlarıyla buluştu. Ertekin yeni romanıyla TGRT Haber TV'de Cem Küçük'ün canlı yayın konuğu oldu.

Eklenme: 08 Mart 2021 12:44 - Güncelleme: 08 Mart 2021 12:50

Hande Ertekin'in yeni kitabı Altıncı Göz raflardaki yerini aldı. Ertekin kitabın öyküsünü katıldığı TGRT Haber TV'de canlı yayında anlattı.

Cem Küçük'ün sorularını yanıtlayan Hande Ertekin, Altıncı Göz'deki farklı kadınların öykülerini paylaştı.

İŞTE O VİDEO

Edebiyat dünyasına, yine Alfa yayınlarından çıkan tarihi bir aşk romanıyla giriş yapan Ertekin, 3. Romanında bu defa, kadın hikâyeleriyle okuruyla buluşuyor

Farklı dünyalardan, farklı dönem ve yaşlardan altı kadının tesadüfen kesişen yolları, ilham verici bir yolculuğa açılıyor Ertekin’in romanında... Daha önce hiç anlatmadıkları hikâyeleri, paylaşılan acılar, sarılan yaralar ve birbirine destek veren omuzlar, kadınların içindeki gücü uyandırmaya yardım ediyor.

"Altıncı göz” Her kadının kendinden bir şey bulacağı, "Ben olsam ne yapardım?" dedirtecek hikâyeleri konu alan, sürükleyici bir yolculuğun hikayesi.

Ertekin’in romanı Altıncı göz, www.alfakitap.com ile www.tamadres.com ve tüm kitap satış sitelerinde satışta... 15 Mart’ta tüm kitapçılarda raflarda..

Kitabın satış linki için tıklayın: