MedyaFaresi MedyaFaresi

Hande Ataizi: Kendimi Ana Tanrıça gibi hissediyorum

Alem dergisi; Monte Carlo’da başarılı oyuncu Hande Ataizi ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdi.

Eklenme: 11 Ocak 2017 16:57 - Güncelleme: 11 Ocak 2017 17:01

17 saat süren rüya gibi bir çekim

Monako’nun en ihtişamlı mekanlarında yapılan çekimlerde Hande Ataizi, uzun bir aradan sonra ilk kez Alem dergisi'ne konuştu. Alem dergisi çekimlerinde birbirinden şık kıyafetler giyen Ataizi’nin fotoğraflarını ise ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı çekti. Yaklaşık 17 saat süren çekimlerde Hande Ataizi hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulundu.

Hande Ataizi: “Anne olma fikri benim için hep ikilemdi.”

Benjamin Harvey ile mutlu bir evliliği olan Ataizi, Alem dergisi Yayın Koordinatörü Gözde Yörükoğlu’nun gerçekleştirdiği röportajda nasıl anne olmaya kararı verdiğini, anneliğin kendisi için neler hissettirdiğini de açıkladı.

Ataizi “ Anne olma fikri benim için hep bir ikilemdi. Bir tarafım istiyor. Öbür tarafım ise nedense sorumluluk alıp büyümeyi reddediyordu. Sonunda büyümeye istemeden de olsa karar verdim ve akabinde hamile kaldım. Şu an sadece kendi tecrübelerimden yola çıkarak söyleyebilirim ki kendinden başka, koşulsuz sevdiğin birinin sorumluluğunu alıyorsun. Bu bir kadın olarak benim iniş çıkışlarımı dengeledi. Hayata daha pozitif bakıyorum, kendimi daha güçlü hissediyorum. Garip bir şekilde yıkılmaz sanki “Ana Tanrıça” gibi… Birlikte oyunlar türetiyoruz bazen sıkılıyorum o arada telefon molası veriyorum ve sonra oyuna devam ediyoruz.”dedi.