MedyaFaresi MedyaFaresi

Haluk Levent serbest! Çıkar çıkmaz kızına koştu!

50 gün boyunca Ümraniye Cezaevi'nde kalan Haluk Levent, tahliye oldu. Ünlü şarkıcı, serbest kalır kalmaz kızı Ela'ya koştu.

Eklenme: 24 Ağustos 2010 13:49 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 14:22
50 gün boyunca Ümraniye Cezaevi'nde kalan Haluk Levent, tahliye oldu. Ünlü şarkıcı, serbest kalır kalmaz kızı Ela'ya koştu.

600 bin TL'lik borcunu ödemediği gerekçesiyle tutuklanan ve 50 gün boyunca Ümraniye Cezaevi'nde kalan Haluk Levent, önceki gün tahliye oldu. Levent, cezaevinden çıkar çıkmaz Keşan'daki ailesinin yanına gitti. Kelebek'in haberine göre; eşi Nesrin Yanarlar ve kızı Ela tarafından kapıda karşılanan şarkıcı, "Özellikle kızımı çok özledim. Ramazan bayramında onun yanında olacağım için çok mutluyum. Ama çok kalmadan İstanbul'a döneceğim, çünkü yarım bıraktığım bir albüm çalışmam var. Bir an önce stüdyoya girmem gerek" dedi.

"İKİ DAVADAN BERAAT ETTİM"
Haluk Levent, tutuklanmasıyla ilgili ise şunları söyledi: "Tutuklanmama neden olan icra dosyası, 2000 yılından kalma. Birkaç yıldır işim gücümle ilgilendiğim halde eski dosyalar yüzünden ceza alıyorum. ınsanlar da benim her gün problem yaşadığımı sanıyor. İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi ve İstanbul 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nin açtığı davalardan beraat ettim. Darısı diğer davalarımın başına."