MedyaFaresi MedyaFaresi

Halle Berry hızlı çıktı! Yeni sevgilisiyle elele yakalandı!

MEDYAFARESİ DIŞ HABER- Kızının babası ünlü model Gabriel Aubry'i terk eden Oscarlı Halle Berry, yeni bir aşka yelken açmakta gecikmedi.

Eklenme: 04 Mayıs 2010 10:57 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 04:24

Dört yıldır, ünlü Kanadalı model Gabriel Aubry ile birlikte olan ve bu ilişkisinden de Nahla adında bir kız çocuğu sahibi olan ünlü aktris Halle Berry, Aubry'u beklenmedik bir şekilde terketti! Birkaç gün önce Broadway'de izlediği bir tiyatro oyunundan yeni sevgilisiyle el ele çıkan Berry, Aubry'i çabuk unutmuşa benziyor. Dört yıllık biten ilişkilerinin ardından bir açıklama yapmayan Berry, ayrılığa rağmen oldukça neşeli görünürken; Gabriel Aubry, People dergisine çok üzgün olduğunu açıkladı. Aubry yaptığı açıklamada, "Halle sonsuza kadar benim için en özel ve en güzel insanlardan biri olacak. Ayrılmış olsak da sonsuza dek birbirimize saygı duyacağız ve değer vereceğiz" dedi.

AYLAR ÖNCE BİTMİŞTİ
Kızları için dostça ilişkilerine devam edeceklerini belirten Aubry, "Kızımızın iyiliği ve mutluluğu her zamanki gibi önceliğimiz olacak" şeklinde konuştu. Aubry ile ilişkisini bitirdikten sonra özel galalarda kendi başına boy gösteren Berry'e yakın kaynaklar, moralinin iyi olduğunu ve ayrılığın kendisini çok fazla etkilemediğini dile getiriyor. Hatta ünlü çifte yakın kaynaklar, ilişkilerinin aylar önce bittiğini ancak kızlarının iyiliği için bu konuda bir açıklama yapmadıklarını ve birlikte yaşamaya devam ettiklerini dile getiriyor. İlişkileri boyunca Aubry ile Kanada'da yaşayan Berry'nin ayrılık sonrası kızıyla birlikte New York'taki evine taşındığı da konuşulanlar arasında... Ünlü çiftin ilişkisinin bitmesinde aradaki yaş farkının etkili olduğu söyleniyor. 43 yaşındaki Berry'den 9 yaş genç olan Gabriel Aubry'nin başta bu yaş farkını hiç önemsemediği ancak ilişkileri geliştikçe yaş farkı nedeniyle sorunlar çıktığı iddia ediliyor.