MedyaFaresi MedyaFaresi

Halka dizisinin cesur kadın polisi Bahar: Hazal Subaşı kimdir?

Merakla beklenen Halka dizisi TRT 1 ekranlarında dün akşam ilk kez seyircisiyle buluştu. Dizinin konusu kadar oyuncu kadrosu da dikkat çekici.. Hazal Subaşı, TRT1’in yeni dizisi Halka’da Bahar karakterine hayat veriyor.

Eklenme: 16 Ocak 2019 09:24 - Güncelleme: 16 Ocak 2019 09:39

Önemli isimleri bir araya getiren Halka dizisinde kadın polisi canlandıran Hazal Subaşı, sıra dışı mücadele yöntemleriyle dikkat çekiyor. Peki, Halka’nın Bahar’ı Hazal Subaşı kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Peki, bu karakterin özellikleri neler ve Hazal Subaşı’nın kariyerinde hangi projeler bulunuyor?

HALKA DİZİSİ BAHAR KARAKTERİ KİMDİR?

Yirmili yaşlarda işini çok seven ve kendini suçla mücadeleye adamış idealist bir kadın polis. Cemal Sandıkçı'nın yardımcısı olmakla birlikte teşkilatta, daha ilk günlerden itibaren Altan Demiröz tarafından korunup kollanmış biri.

Öksüz ve yetim olması nedeniyle, Altan Demiröz ve Cemal Sandıkçı'ya bir baba ve büyük bir kardeş gibi bakıyor. Birlikte çalıştığı Sandıkçı'yı Altan Demiröz'e raporluyor olması onu rahatsız ediyor.

Üstelik operasyonda köstebek olarak tercih edilen mahkûm ve suçlu Kaan'ın varlığı ona göre başlı başına bir sorun. Gerçi olaylar geliştikçe, itiştiği, sevmediği ve kuşkuyla izlediği Kaan'a ilgi duymaya başlıyor. Bu ilgi karşı koyamayacağı bir aşka dönüşüyor.

HAZAL SUBAŞI KİMDİR?

1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen Hazal Subaşı, Elidor Miss Turkey yarışmasında 2016 yılı finalisti olması ile dikkatleri çeken bir isim.

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitimgörmekte olan Hazal Subaşı, "Adını Sen Koy" dizisi ile ilk defa bir dizide başrol oynadı.

Hem oyunculuk performansıyla hem de güzelliğiyle dikkat çeken Hazal Subaşı son olarak Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Bir Umut Yeter dizisinde rol almıştı.

Genç oyuncu bu kez Halka dizisinde Bahar karakterini canlandırıyor.