MedyaFaresi MedyaFaresi

Halit Ergenç, Özgü Namal'ı istemediği için teklifi reddetti mi?

Hanımın Çiftliği, başladığı günden bu yana çok konuşulanlar arasında. Peki oyuncuların seçimi sırasında neler oldu? İşte bilinmeyen ayrıntılar.

Eklenme: 26 Eylül 2009 08:47 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 20:20

Hanımın Çiftliği dizisinin yapımcısı Faruk Turgut 5N1K'da soruları cevapladı önceki gün. Önce Halit Ergenç'e teklif edilmiş rol. Evlilik sorunları nedeniyle kabul etmemiş. Bunun üzerine Mehmet Aslantuğ girmiş kadroya. Cüneyt Özdemir "Şimdi Kelebek ve Günaydın'a manşet olacak bir soru yöneltmek istiyorum. Halit Ergenç, Özgü Namal'ı istemediği için mi reddetti teklifi?" dedi. Faruk Turgut bu iddiayı yalanladı.

Özgü Namal'ın oyunculuğunu eleştiriyor bazıları. "Yanlış Seçim" diyor. KanalD genel müdürü İrfan Şahin bizzat kendisi istemiş Özgü Namal'ı... Bence çok doğru bir seçim. Önceki gün dizinin tanıtım fragmanlarını izliyorduk. 13 yaşındaki kızım "Sırf Özgü Namal için seyrediyorum" dedi. Gençlere, çocuklara çok sıcak geliyor Özgü'nün oyunculuğu. Gerisi boş laf.

Dizi için malum Adana'da yeni bir mahalle kurdular. 1950lileri andırsın diye. Faruk Turgut 1.5 trilyon lira harcadıklarını söyledi. İlk bölümün reytingi belli olana kadar kalbi şıkışmış.

"Dizi en az iki sene gider" diyor. Bodrum'da teknesiyle gezmeye alışkın Mehmet Aslantuğ için yeni bir hayat demek bu. Çünkü en az 2 sene Adana'da başka bir yaşam bekliyor onu. Dizi oyunculuğu işte böyle. Hayatı, yaşadığı çevre, mekanlar, dostluklar herşey değişebiliyor.

 

Bekir Hazar - Yeni Şafak