Abone Ol

Haldun Demirhisar, Serenay Sarıkaya'dan sonra Aleyna Tilki ile görüntülendi

Göcek’te Serenay Sarıkaya ile görüntülenen işadamı Haldun Demirhisar, önceki akşam da Aleyna Tilki’yle buluştu.

Haldun Demirhisar, Serenay Sarıkaya'dan sonra Aleyna Tilki ile görüntülendi

İKİNCİ BULUŞMA

Aleyna Tilki geçtiğimiz hafta Etiler’deki Da Mario adlı restoranda bir erkekle Yemek yemiş, yanındaki kişi kendini gizlediği için görüntülenememişti.

Haldun Demirhisar, mekan çıkışı Aleyna Tilki’ye aracına kadar eşlik etti.

Genç şarkıcı mekan çıkışı muhabirlerin sorularını “Arkadaşlarımla yemek yedim” diyerek geçiştirmişti. Gizemli erkeğin Haldun Demirhisar olduğu ikinci buluşmada ortaya çıktı.

Aracına binen Aleyna Tilki sorulara yanıt vermedi.

Haldun Demirhisar, Serenay Sarıkaya'dan sonra Aleyna Tilki ile görüntülendi - Resim: 1

ZAFER İŞARETİ

Aleyna Tilki ve Haldun Demirhisar, önceki akşam Arnavutköy’deki bir mekanda yeniden buluştu. Çıkışta genç şarkıcıya aracına kadar eşlik eden işadamı, o sırada fotoğraflarını çeken muhabirlere zafer işareti yaparak poz verdi. Görüntülenmelerine şaşıran Aleyna Tilki ise soruları yanıtsız bıraktı

Sayit Durmaz Kelebek

Haldun Demirhisar muhabirlere böyle poz verdi.Haldun Demirhisar, Serenay Sarıkaya'dan sonra Aleyna Tilki ile görüntülendi - Resim: 2

Haldun Demirhisar geçen yaz Serenay Sarıkaya’yla aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelmişti. İkili, Demirhisar’ın Göcek’teki çiftliğinde baş başa görüntülenmişti.


 SÜRPRİZ GELİYOR 

Aleyna Tilki, Instagram’da paylaştığı bu fotoğrafla yeni projesini duyurdu. Şarkıcı, bir karavanın yanında çektirdiği karenin altına “Sürpriz geliyor” diye yazdı.