MedyaFaresi MedyaFaresi

Hadise, Seda Sayan'ın oğlu ile...

Aşk hayatında durgun günler geçiren Hadise, Oğulcan Engin'le yakınlaştı. Sabaha kadar samimi bir şekilde eğlenen ikili, kafa karıştırdı.

Eklenme: 03 Kasım 2014 09:16 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 04:04

HADİSE FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN

Uzun süredir adı kimseyle anılmayan seksi şarkıcı Hadise, önceki gece kafaları karıştırdı. Sinan Akçıl'la ayrıldıktan sonra kalbini aşka kapatan şarkıcı, Seda Sayan'ın çapkınlıklarıyla tanınan oğlu Oğulcan Engin'le birlikte felekten bir gece çaldı.
 
SABAHA KADAR
 
Tarabya'da bir mekanda eğlenen Hadise ve Oğulcan'ın samimiyeti kafaları karıştırdı. Hız kesmeyen ikili, daha sonra eğlencelerine Etiler'deki sosyetik mekan Şamdan'da devam etti. Hadise'nin arabasıyla baş başa Etiler'e giden ikili, burada da oldukça samimi bir şekilde eğlendi.

YENİ BİR AŞK MI?
 
Hadise ve Engin'i oldukça mutlu görenlerin aklına ise "Acaba yeni bir aşk mı doğuyor?" sorusu geldi. 29 yaşındaki Hadise ile 25 yaşındaki Oğulcan Engin'in şu sıralarda sık sık telefonla konuştuğu öğrenildi. Oğulcan Engin'in yakın arkadaşlarına, "Hadise'ye hayrandım. Onu tanıdıkça hayranlığım git gide artıyor" dediği iddia ediliyor. Bu arada Seda Sayan'la Hadise'nin iyi arkadaş olduğu biliniyor.

Hadise'ye sürpriz doğum günü

Hadise'yi yere yatırmak için çok uğraştılar

Hadise yine yürek hoplattı