Abone Ol

Habertürk'ten ayrılan Didem Arslan Müge Anlı'ya rakip mi oluyor?

Habertürk TV'den ayrıldığını duyuran Didem Arslan Yılmaz'ın yeni adresinin Show TV olacağı, bu kez bir realite programı sunacağı iddia edildi.

Habertürk'ten ayrılan Didem Arslan Müge Anlı'ya rakip mi oluyor?

Didem Arslan Yılmaz, Habertürk ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Yılmaz, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili Arkadaşlarım, yeni bir yolculuğa çıkıyorum. Haberin farklı bir kulvarında yeni bir program heyecanı içindeyim. Artık Habertürk’de olmayacağım. Ama aynı çatı altında olacağız. Show Tv’deyim artık. Çok uzağa gitmiyorum. Sizleri çok seviyorum, başarılarınızı ilgiyle izlicem hep. Kalbimdeki yeri ayrı Habertürk’ün, çok emek verdim. Acısıyla, tatlısıyla çok anıyla ayrılıyorum. Hepinizi kocaman kucaklıyorum. Reytinginiz, reytingimiz bol olsun” ifadelerini kullandı.

'MÜGE ANLI'YA RAKİP OLACAK'

Ünlü sunucu, bu kez bir realite programı sunacak. Programın Müge Anlı’nın Atv'de yaptığı formatla çok benzerlikler taşıması bekleniyor.

Gündüz kuşağında Müge Anlı ve Atv'nin reyting hegamonyasını kırmak isteyen Show TV yöneticilerinin Didem Arslan Yılmaz’a çok güvendiği ve bu konu üzerinde özellikle çalışma yaptıkları da iddia edildi.