MedyaFaresi MedyaFaresi

Güllü'nün hayır dediği Muzaffer Bey çıldırıyor!

Güllü'nün evlilik teklifini reddetmesi, Muzaffer'in ona daha çok bağlanmasına neden oluyor ancak onu yeniden elde etmenin yolu kolay olmayacak. İşte yeni bölümün ayrıntıları.

Eklenme: 11 Kasım 2009 15:13 - Güncelleme: 15 Şubat 2016 19:38

Kanal D'de yayınlanan ve Orhan Kemal'in aynı adlı romanından televizyona uyarlanan 'Hanımın Çiftliği' dizisinin bu haftaki bölümünde; Behiye ile yaşadığı her şeyi ve her anı Güllü'ye karşı uygulayan Muzaffer, Güllü'ye ne kadar yanlış davrandığını sonunda fark ediyor ve yanlışını çok güzel bir jestle düzeltmeye karar veriyor.

İşte yeni bölümün konusu:

Ramazan'ın Güllü'yü çiftliğe geri getirmesi herkeste büyük bir şok etkisi bırakmıştır. Bu dönüş, asıl şimdi Güllü için yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır. Her şey Güllü'nün lehinedir ve bu durum başta Halide olmak üzere kimsenin hoşuna gitmemektedir.

Muzaffer'in aniden Güllü'ye evlenme teklif etmesi nasıl bir şok etkisi yarattıysa, bu teklifi Güllü'nün reddetmesi de Muzaffer'de öyle bir etki yaratmıştır.

Muzaffer, Behiye ile yaşadığı her şeyi ve her anı Güllü'ye karşı uygulamaktadır. Behiye'nin o çiftlikteki ağırlığının iyice farkına varan Güllü ise bu durumdan son derece rahatsız olmaktadır.

Muzaffer, Güllü'ye ne kadar yanlış davrandığını sonunda fark etmiştir ve Güllü, Muzaffer'e çok güzel bir ders vermiştir. Şimdi Muzaffer, bu yanlışı çok güzel bir jestle düzeltmeye kararlıdır.