Genel seçimlerde ne olacak? Ünlü falcı liderlerin falına baktı!

Dünyanın en ünlü astroloğu Susan Miller Recep Tayyip Erdoğan ve CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun seçim falına baktı.

Eklenme: 12 Aralık 2010 19:14 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 05:22
Popüler falcı Susan Miller Erdoğan ve CHP liderinin seçim falına baktı.

Dünyanın en ünlü astroloğu Susan Miller, Vatan Gazetesi'nden Ayşe Aydın'a konuştu.

Hollywood yıldızları Cameron Diaz ile Orlando Bloom ve Apple'ın sahibi Steve Jobs'un sürekli danıştığı dünyanın en popüler astrologu Susan Miller, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim falına baktı.

İşte Miller'in Erdoğan ve Kılıçdaroğlu ile ilgili o yorumları:
Yani sizin tavsiyelerinizi dinliyor mu?
Bilmiyorum. Ama ben söylüyorum. Etrafındaki birçok insan bana danışıyor. O da ister istemez bu bilgilere sahip oluyordur.

GENEL SEÇİMLERDE ERDOĞAN İLE KILIÇDAROĞLU'NU NE BEKLİYOR?

Türkiye'de 2011 Haziran ortalarında seçim olacak. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Balık burcu. Muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise Yay. Hangisi daha şanslı gözüküyor?
Haziran'in ilk iki haftası ikisi için de çok kötü bir zaman. 1 Haziran'da yine büyük bir eklips var. Ummadıkları bir sürü aksilik, engel çıkacak. Ama seçim Haziran'ın 20'sinden sonra olursa bu balık burcu açısından daha olumlu olur. Yay için çok zorlu bir dönem. Daha detaylı bilgi verebilmem için haritalarını çıkarmam gerek.

Politikacıların aralarının gergin olması normaldir. Peki bunda burçların payı var mı?
Kesinlikle! Mesela Yay ve Balık asla anlaşamayan iki burçtur. Yay entelektüelken, balık duygusaldır ve içgüdüleriyle hareket eder. Yay çok direkttir ve balığın duygularını incitir. Yay bilgiyi belgelere, istatistiklere dayandırır, balık için belgeler bir şey ifade etmez. Çok çok farklılar. Ama şunu söyleyebilirim ki balıklar bu sene çok başarılı bir yıl geçirecek ve tüm dünyada adından çok söz ettirecek.