MedyaFaresi MedyaFaresi

Gençliğimde tecavüze uğradım! Madonna'dan şok itiraf!

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, gençliğinde New York'ta yaşarken tecavüze uğradığını açıkladı.

Eklenme: 05 Ekim 2013 10:53 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 16:36
MADONNA SINIR TANIMIYOR! FOTO GALERİ

Pop müziğinin kraliçesi Madonna, hayallerine kavuşmak ve başarılı bir sanatçı olmak için geçmişinde yaşadığı zorlukları ve şiddet dolu anları sevenleriyle paylaştı.

Madonna, Harper’s Bazaar adlı dergi için kaleme aldığı ’The Daring Issue’ (Cesaret İsteyen Konu) adlı makelesinde, bıçakla tehdit edilerek bir binanın çatısında tecavüze uğradığını yazdı.

Makale, adından esinlenerek, Madonna’nın yaşadıklarını ve ’cesur’ kararlarını anlatıyor. Şarkıcı, ünlü olma hayalleriyle Michigan’dan New York’a geldiğini ancak hayallerini süsleyen şehrin beklediği gibi olmadığını belirtti. Büyük şehre cebinde sadece 35 dolarla gelen Madonna, "New York beni hoş karşılamadı. Daha ilk yılımda silahla tehdit edildim. Sırtımda bıçakla zorla bir binanın çatısına çıkarıldım ve orada tecavüze uğradım. Evime defalarca hırsız girdi. Radyom çalındıktan sonra değerli bir eşyam da yoktu" sözleriyle gençliğinde yaşadağı zor dönemi anlattı. Madonna sözlerine şöyle devam etti, "Geçmişe dönüp baktığımda, o olayın ben daha güçlendirdiğini biliyorum. Beni yaşamaya zorladı."

55 yaşındaki şarkıcı, yaşadıklarından çok şey öğrendiğini ifade ederek, "Eğer inandığınız şeyler için savaşmak istemiyorsanız, dövüş ringine girmeyin bile" dedi. Başarılı şarkıcı, tüm yaşadıklarına rağmen pes etmediğinin altını çizdi.

’KUR’AN OKUYORUM’
’Cesur’ kararlarından birinin dünyanın dört bir yanından evlat edinmek olduğunu yazan Madonna, çocukları tarafından kutsandığını belirtti. Diva, "Çocuklarıma cesur olmayı öğretiyorum. Film çekmeye başlamak en zorlayıcı ve değerli bir işti. Müslüman ülkelerde kız çocukları için okullar açıyorum ve Kur’an’ı okuyorum. Tüm kutsal kitapları okumak çok önemli’ ifadelerini kullandı.


İŞTE MADONNA’NIN SİYASAL İÇERİKLİ FİLMİ! VİDEO

MADONNA FOTOĞRAFLARI.. FOTO GALERİ

İŞTE MADONNA’NIN GİZLİ PROJESİNİN İKİNCİ TANITIMI.. VİDEO

MADONNA’NIN SIR GİBİ SAKLADIĞI FİLM ORTAYA ÇIKTI! VİDEO

MADONNA GENÇ SEVGİLİSİ İLE ÖPÜŞTÜ.. FOTO GALERİ

MADONNA MAKYAJSIZ GÖRÜNTÜLENDİ.. FOTO GALERİ

MADONNA SAHNEDE MASTÜRBASYON YAPTI.. FOTO GALERİ

MADONNA’DAN POPO ŞOV.. FOTO GALERİ

MADONNA’DAN CESUR ŞOV.. FOTO GALERİ