MedyaFaresi MedyaFaresi

Gazeteler bugün hangi haberleri manşetlerine çekti?

Günlük gazeteler bugün manşetlerinde Erzincan Başsavcısı İlhan Cihaner'in avukatı Turgut Kazan'ın, müvekkili ile gizli tanık Efe'nin imza benzerliklerine yer verdi. İşte manşetler

Eklenme: 29 Mayıs 2010 08:18 - Güncelleme: 03 Nisan 2016 12:34

HÜRRİYET

Savcı Bey'e Efe iddiası

Erzincan Başsavcısı İlhan Cihaner'in avukatı turgut Kazan, "Müvekkilim aleyhine ifade veren İliç Cumhuriyet Savcısı'nın imzası ile Erzurum'daki Ergenekon davasının gizli tanığı Efe'nin imzası aynı" iddiasında bulundu.

MİLLİYET

Milliyet gazetesinin dinlendiğini biliyorum

Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak görevdeyken tutuklanan Emin Aslan'dan duruşmada şok açıklama: Dink cinayetinin üzerine ısrarlı giden Milliyet'intelefonları dinleniyordu.

VATAN

Raportör Ret dedi

CHP'nin Anayasa paketinin iptali için atığı davada, Anayasa Mahkemes Raportörü Ali Rıza Çoban "Esastan incelemeye geçilmeden davanın reddedilmesi gerekir" dedi.

RADİKAL

İlginç bir iddia

Uyuşturucu şebekesine yardımdan yargılanan eski Emniyet Müdür Yardımcısı Arslan: Dink cinayetini aydınlatacaktım. Emniyette malum grup bana pusu kurdu.

CUMHURİYET

Başsavcının isyanı

Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Cihaner, Yargıtay'daki duruşmada Erzurum mahkemesinin kasıtlı davrandığını söyledi. Kendisini yargılamak için mahkeme arandığını anlatan Cihaner, Nâzım Hikmet'in yargılandığı davaya atıfta bulundu. Cihaner "Tarihte 'Donanma Davası' diye bir dava vardı. Gemide seyyar mahkeme kurulmuştu. Dosyaya ulaşamıyoruz. Kurye bizden daha çok dosyaya vâkıf" dedi.

AKŞAM

Devlet hanım

İş hayatında kadın harekatı! Bu hafta başı yayımlanan genelge umut oldu.

SÖZCÜ

Kılıçdaroğlu ile CHP Tayyip'i geçti

CHP 8 yıl aradan sonra ilk kez birinci parti oldu.

HABERTÜRK

"Bir Türk başkan olsun, siz de alın"

Türkiye 2016'daki Avrupa Futbol Şampiyonası'nı, 1 olya Fransa'ya kaptırdı.

SABAH

Karanlık banker

İtalya'da, 27 milyor euro isteyen silahlı çeteden kurtarılan Türk baner Saklı ile ilgili bilgileri, Amerikan Sermaye Piyasası Kurulu kamuoyundan gizledi.

POSTA

Kaçırılan Türk banker hakkında uçuk iddialar!

Amerika'da hisse senedi alım-satımı yapan Türk banker Adnan Saklı (56) iddiaya göre, İtalya'da bir çete tarafından kaçırılmıştı. Çete üyeleri 27 milyar euroluk hisse senedini kendi hesaplarına aktarması için Adnan Saklı'yı notere götürürken polis kontrolünde yakalanmıştı.