MedyaFaresi MedyaFaresi

Fransa'da Türk aile evde ölü bulundu!

Fransa'dan üzücü bir son dakika haberi geldi.. Fransa’nın doğusundaki Folschviller kentinde polis, dört kişilik Daşdemir ailesinin evinde korkunç bir tabloyla karşılaştı.

Eklenme: 13 Temmuz 2016 11:50 - Güncelleme: 13 Temmuz 2016 15:54

Evde baba Gökhan Daşdemir, eşi ve iki çocuklarının cansız bedenleri bulundu. Fransız yetkililer, Gökhan Daşdemir'in, eşi ve iki çocuğunu öldürdükten sonra intihar ettiği ihtimali üzerinde duruyor.
 

Folschviller’deki Daşdemir ailesine ait müstakil evde anne ile 3 ve 7 yaşlarındaki çocuklarının boğularak öldürüldüğü, bileklerinde kesik bulunan baba Gökhan Daşdemir'in de hayatını kaybettiği belirlendi.

Folschviller Belediye Başkanı Gabriel Müller, yerel basına yaptığı açıklamada, yaşanan dramın kentte şok etkisi yarattığını söyledi.

(Baba Gökhan Daşdemir)

Aileyi ziyarete giden annenin kız kardeşinin olayı fark ederek jandarmaya haber verdiğini aktaran Müller, yapılan incelemelere göre baba Daşdemir’in önce çocuklarını ve eşini öldürdüğü, daha sonra da intihar ettiğinin anlaşıldığını söyledi.  

Daşdemir çiftinin yakınları ise karı kocanın bir süredir sorunlar yaşadığını ancak garaj kapısının açık olması ve ailenin aracının evden 200 metre uzakta bulunması nedeniyle cinayet ihtimalinin de araştırılması gerektiğini dile getirdi.               

Ailenin aynı kentte yaşayan akrabalarının yaz tatili için Türkiye’de bulunduğu öğrenildi.               

Sarreguemines Savcılığının olayla ilgili yarın açıklama yapması bekleniyor.

(Öldürülen anne ve çocukları)

hürriyet