MedyaFaresi MedyaFaresi

FOX'da yaz keyfi! İşte yeni diziler ve yarışmalar!

FOX'un yaz sezonu, bu sene herkes için farklı ve birbirinden eğlenceli programlarıyla fark yaratacak.

Eklenme: 26 Haziran 2013 15:57 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 19:24

Yaz aylarına Kahireli Palas ve Fear Factor Aksiyon\'la hızlı  bir giriş yapan FOX,Temmuz ayı itibariyle keyifli yeni dizi ve programlarla yaz ekranlarının neşesi olacak.

Bir Gani Müjde projesi olan \'Babam Sınıfta Kaldı\' mizahıyla olduğu kadar güçlü  oyuncu kadrosuyla da yaz gunlerinin vazgeçilmezlerinden olmaya aday gözüküyor. Basrollerinde  Cem Davran, Defne Samyeli ve Mesut Yar\'ın yer alacağı gençlik komedisi, temelinde bir baba-kız hikâyesini konu alıyor; Liseyi yeni bitiren Yağmur (Melis Tüzüngüç) kazandığı  üniversite sayesinde özgürlüğe adım attığını sandığı  anda, aftan yararlanan babası ile birlikte okuyacağını  öğreniyor ve bütün hayalleri suya düşüyor. Erman  ise hem üniversite tahsilini tamamlayacağı hem de kızına yakından göz kulak olacağı için bir taşla iki kuş vuracağını düşünüyor. 

Yaz aylarının en sıradışı dizisi ise yine FOX ekranlarında göreceğimiz \' Sana Bir Sır Verecegim\' adlı  fantastik drama olacak. Başrollerinde oyunculuklariyla büyük beğeni toplayan Murat Han ve Esra Ronabar\'ın yer alacağı projede üstün yeteneklere sahip bir grup cocuğun peşlerindeki insanlardan korunmak amacıyla bir araya gelmeleri ve aile olmalari anlatılıyor.

Yurtdışında yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran yarışma programı “Biri Bizi Durdursun”  ise birbirinden eğlenceli oyunları, birbirinden keyifli yarışmacılari ve daha önce izlemediğimiz ödül sistemiyle aile boyu heyecanla izlenecek bir program olacak. Sunuculuğunu başarılı spiker Ertem Şener’in üstlendiği yarışma, yine Ertem Şener’in kendine has uslubuyla izleyenlere heyecan, aksiyon ve eğlenceyi birarada sunacak.

FOX’un Mayıs ayında ilk bölümleriyle ekrana gelen fenomen dizisi “Bir Aşk Hikayesi” yoğun istek üzerine yaz aylarında da devam edecek ve yeni bölümleriyle hayranlarını  her Salı akşamı ekran başına çekecek.