MedyaFaresi MedyaFaresi

Foxcrime'ın yeni dizisi Deep State'ın yayın günü belli oldu

FOX Networks Group yapımı yeni dizi “Deep State” Nisan ayında ekran macerasına başlıyor.

Eklenme: 15 Ocak 2018 17:02 - Güncelleme: 15 Ocak 2018 17:06

FOX Networks Group’un yeni iç yapımı “Deep State” Nisan ayında Türkiye’de başlıyor. Ünlü oyuncu Mark Strong’un başrolünde yer aldığı dizinin ilk bölümü 11 Nisan Çarşamba günü saat 20.30’da FOXCRIME ekranlarına geliyor.

Çekimleri devam eden FOX Networks Group’un yeni dizisi “Deep State”in Türkiye’de 11 Nisan’da yayına gireceği açıklandı. Bugüne kadar rol aldığı çalışmalarla eleştirmenlerden tam not alan Mark Strong’un dizinin ana karakteri Max Easton’a hayat verdiği dizi 60 dakikalık 8 bölümüyle izleyicilerle buluşacak.

Dizinin yaratılma aşamasında yer alan Matthew Parkhill’in yazıp yönettiği Deep State, geçmişininin yanı sıra hükümetlerin ve küresel kurumların güç savaşlarından kaçmaya çalışan bir aile babasının kişisel hikayesini ekranlara getiriyor. Britanya, ABD, İran, Lübnan ve Fransa’da geçen dizi, eski bir casus olan ve Mark Strong’un hayat verdiği Max Easton etrafında örülüyor.

Alistair Petrie’nin canlandırdığı ve MI6/CIA içerisinde gizli bir yapılanma olan “The Section”ın yöneticisi George White tarafından ölen oğlunun intikamını almak için yeniden sahaya çağırılan Easton, kısa bir süre içerisinde kendisini Orta Doğu’da kaos yaratarak çıkar sağlamaya çalışan istihbarat örgütleri arasında buluyor. Easton, sırlarının gizli kalması uğruna yapmayacakları hiçbir şey olmadığını gösteren bu örgütlere karşı tehlikeli bir oyun oynamaya girişiyor ve geride bırakmaya çalıştığı bir hayatın yeniden içine giriyor.

Yeni dizi Deep State, ilk bölümüyle 11 Nisan Çarşamba günü saat 20.30’da FOXCRIME ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.