MedyaFaresi MedyaFaresi

Fırlatmaya son 10 saniye! İnce ile selfie Twitter'da gündem oldu

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile selfie çektiren vatandaşı korumalar sahneden aşağı attı. İnce o vatandaşı arayıp özür diledi. İşte o selfie sosyal medyada bir kullanıcı tarafından 'Fırlatmaya son 10 saniye' diye paylaşıldı ve gündem oldu.

Eklenme: 29 Mayıs 2018 12:33 - Güncelleme: 29 Mayıs 2018 12:40

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında dün İzmir'e geldi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Ahmet Taner Kışlalı Parkı'nın Çiğli'deki açılışında İsmail Kalkan isimli bir vatandaş İnce'yle selfie yapmak için sahneye çıktı.

Kalkan, korumalara rağmen İnce'ye ulaştı.

Hayranı olduğu cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yle fotoğraf çektirdi.

Fotoğraf çekilmesinin ardından İsmail Kalkan, Muharrem İnce'nin korumaları tarafından sahneden indirildi. Bu anların görüntüleri ise sosyal medyada paylaşıldı. Korumaların Kalkan'a karşı sert tavrı ise tepki çekti.

İşte o video...

'ONLARIN ADINA ÖZÜR DİLİYORUM'

Bunun üzerine Muharrem İnce, İsmail Kalkan'ı telefonla arayıp özür diledi.

İnce, telefon görüşmesinde, "Sahneye çıkınca koruma arkadaşlar sana biraz sert davranmışlar. Benim yanımda çalışanların sorumluluğu da bana aittir. Ben özür diliyorum onların adına, yok sen özür dileme. Kusura bakma olur mu. Haydi bütün aileye selam söyle" dedi.

İşte o video...

FIRLATMAYA SON 10 SANİYE

Ve o selfie ortaya çıktı. İsmail Kalkan ve Muharrem İnce'nin yan yana olduğu selfie sosyal medyada bir kullanıcı tarafından "Fırlatmaya son 10 saniye" diye paylaşıldı ve gündem oldu.