Abone Ol

Fevzi İşbaşaran Metin Külünk'e sordu:10 bin Dolar Maaşı Sen Mi Aldın

Sedat Peker’in, “Karakolda dövdürdüm” dediği AKP eski Milletvekili Feyzi İşbaşaran, AKP’li Metin Külünk’e “Sedat Peker’den 10 bin dolar maaş alan sen misin” sorusunu yöneltti.

Fevzi İşbaşaran Metin Külünk'e sordu:10 bin Dolar Maaşı Sen Mi Aldın

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in, “Karakolda dövdürdüm” dediği AKP eski Milletvekili Feyzi İşbaşaran, AKP’li Metin Külünk’e “Sedat Peker’den 10 bin dolar maaş alan sen misin” sorusunu yöneltti.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir siyasetçinin organize suç örgütü lideri Sedat Peker’den her ay 10 bin dolar aldığını iddia etmişti. Bu kişinin ismini bildiğini ancak açıklamayacağını söyleyen Soylu, daha sonra bununla ilgili başka bir açıklamada bulunmadı. Basında, söz konusu milletvekilinin AKP’li Metin Külünk olduğu konuşuldu.

Sedat Peker’in, “Karakolda dövdürdüm” dediği AKP eski Milletvekili Feyzi İşbaşaran, Külünk’ün bir paylaşımını alıntıladı ve “Herkes sana soruyor, bir kez daha soralım. Sedat Peker’den 10 bin dolar maaş alan sen misin” ifadelerini kullandı.Fevzi İşbaşaran Metin Külünk'e sordu:10 bin Dolar Maaşı Sen Mi Aldın - Resim: 1