MedyaFaresi MedyaFaresi

Fenerbahçe otobüsüne taşlı saldırı! Kocaman öfke...

MEDYAFARESİ VİDEO Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur'unda oynanan Fenerbahçe-Göztepe maçı öncesi sarı lacivertli takımın otobüsü taşlandı.

Eklenme: 13 Aralık 2012 02:11 - Güncelleme: 19 Mart 2016 20:22

FENERBAHÇE'YE YİNE TAŞLI SALDIRI! VİDEO GALERİ!

TEKNİK DİREKTÖR AYKUT KOCAMAN: "STADIMIZA GELİRKEN AĞIR BİR ŞİDDET ALTINDA GELDİK"
Fenerbahçe Kulübü, Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur mücadelesinde Göztepe ile yapacakları maç öncesi, takım otobüsünün karşılaşmanın oynanacağı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’na giriş yaparken konuk takım taraftarı tarafından taşlı saldırıya uğradığını bildirdi.

Teknik direktör Aykut Kocaman’ın, bu karşılaşma öncesinde yayıncı kuruluşa saldırıyla ilgili yaptığı açıklama şöyle;
"Öncelikle şunu belirtelim. Gün nahoş başladı. Ülkenin en köklü iki takımı bugün karşılaşacak. Uzun yıllar sonra bu iki takım karşılaşacak. Şuna da değinmek isterim; Normal şartlarda sağlıklı insanların olduğu ülkelerde şölen gibi geçer bu tür maçlar. Ancak nedense biz bir türlü bunları başaramıyoruz. Her şeyi şiddet ile ölçüyoruz. Stadımıza gelirken ağır bir şiddet altında geldik. Önce bunu söylemek gerek. Hoş değil ve bize yapılması hoş olmadığı kadar köklü bir takım olan Göztepe’nin yapması da hoş değil. Bu işin ise ikinci tarafı futbol. Dün Galatasaray, bugün de Beşiktaş Türkiye Kupası’nın dışında kaldı. Biz de bugün kazanmak için sahada olacağız."

İSTANBUL / DHA