MedyaFaresi MedyaFaresi

Fenerbahçe Kulubünden Alex açıklaması!

Fenerbahçe Kulübü, basında yer alan Alex De Souza'nın Türkiye'den ayrılışı sırasında ortaya atılan iddialar üzerine bir açıklama yaptı...

Eklenme: 13 Ekim 2012 18:38 - Güncelleme: 13 Kasım 2015 13:10

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;
"Bugün gazetelerde, kaptanımız Alex de Souza'ya veda etmek isteyen taraftarlarımız için Kulübümüzün organize ettiği otobüslerle ilgili birtakım haberler yer almıştır.
Bahsi geçen haberlerde; kulübümüz tarafından açıklandığı gibi on adet otobüsün kalkmadığı, otobüslerin saatinde hareket etmediği, havaalanına varmayan otobüslerin olduğu iddiaları yer almaktadır.

Kulübümüzün, taraftarlarımız için tahsis ettiği on otobüs, 19.30- 20.00 saatleri itibariyle Kadıköy'den hareket etmiş; ayrıca 3 otobüs de dönüşte kullanılmak kaydıyla boş olarak havaalanına gönderilmiştir.
Hafta sonu ve milli maç dolayısıyla yaşanan trafik aksaklığı ve Alex de Souza'nın uçağının, havaalanı ve hava trafiği güvenliği dolayısıyla 22.00 yerine 21.00'de havalanmasının, kulübümüzle bir ilgisi bulunmadığı açıktır.

Dolayısıyla basına yansıyan haberler doğru değildir; organizasyona dair iddia edildiği gibi kulübümüz kaynaklı herhangi bir aksaklık yaşanmamıştır."

DHA

BAŞBAKAN ERDOĞAN VE ALEX’İN GÖRÜŞMESİ.. VİDEO

BAŞBAKAN ERDOĞAN VE ALEX’İN VEDALAŞMASI.. FOTO GALERİ

BAŞBAKAN ALEX’E TELEFONDA NE DEDİ

GÖZYAŞLARIMI TUTAMADIM.. ALEX’İN SON AÇIKLAMASI

FENERBAHÇE’DEN ÇOK İLGİNÇ ALEX AÇIKLAMASI

ALEX’TEN ŞOK İTİRAFLAR.. EN BÜYÜK HATAM