MedyaFaresi MedyaFaresi

Fenerbahçe-Ankaragücü maçında Neslican Tay'a veda

Ülker Stadyumu'nda Fenerbahçe tribünleri Neslican Tay'a tezahüratlarla ve "Sen verdiğin savaşla kalplerimizde yaşamaya devam edeceksin" pankartıyla veda etti.

Eklenme: 21 Eylül 2019 22:38 - Güncelleme: 21 Eylül 2019 22:41

Ülker Stadyumu'nda Fenerbahçe tribünleri Neslican Tay'a tezahüratlarla ve "Sen verdiğin savaşla kalplerimizde yaşamaya devam edeceksin" pankartıyla veda etti. Tribünlerden "Neslican ölmedi kalbimizde yaşıyor" tezahüratları yükselirken Fenerbahçeli futbolcular da sahaya "Mücadelen çok güzeldi Neslican" pankartıyla çıktı.

Süper Lig’in 5. haftasında Fenerbahçe, MKE Ankaragücü’nü konuk ederken maç öncesinde Dün (20 Eylül) kanser nedeniyle yaşamını yitiren Neslican Tay'a veda edildi. 

Fenerbahçe taraftarı tribünlerden “Neslican ölmedi, kalbimizde yaşıyor” tezahüratları yükselirken “Sen verdiğin savaşla kalplerimizde yaşamaya devam edeceksin… mekanın cennet olsun Neslican" yazılı bir pankart açtı. 

Öte yandan Fenerbahçeli futbolcular da sahaya “Mücadelen çok güzeldi Neslican” pankartıyla çıktı. Fenerbahçe’nin Twitter hesabından da bir paylaşım yapıldı.