MedyaFaresi MedyaFaresi

Fazıl Say, Yılmaz Özdil'e çaktı! Defol git koyunlar...

Fazıl Say ile Yılmaz Özdil arasındaki gerginlik büyüyor.

Eklenme: 25 Kasım 2012 08:58 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 23:20

"Arabesk seven vatan hainidir" diyen Fazıl Say, kendisini eleştiren Yılmaz Özdil’e Facebook sayfasından ağır bir yanıt verdi. Say, "Hayatımda yazdığım en ağır Yılmaz Özdil" başlıklı yazısında  Özdil’e "defol git, koyunlar" gibi ifadeler kullandı.

Yazısının başında "mişın impasibıl" mış, "Mozart sidisi"ymiş "Anjelina coli"ymiş...Buna otomatik reaksiyonlarla gülmek zorundaymışız.. çok komik.. hahahahahah... değil mi? Bu tek haneli i q bir yere kadar. 29 Ekim kahramanlık yazıları? İzmirlilik bimlelesi? 10 Kasım? Atatürk? Hadi canım sende..."Yeni -Doğan-Medya -maaşı" ne kadar izin verirse, o kadar..O kadar çağdaşlık.. O kadar gerçelik..." diyen Fazıl Say, yazının devamında da Özdil hakkındaki sert ifadelerini sürdürdü.

DEFOL GİT, MAAŞINI AL GÜZEL GÜZEL
Say yazısının  devamında, "Sıkıldık biz senden Yılmaz.."Toparla" filan da diyemiyeceğim... Toparlayacak adama toparla deriz de, senin denizin 30 santim sığ sular, sana diyemeyiz... Defol git, maaşını güzel güzel al.... Arabeskini güzel güzel dinle burdan sana başka bir deneyim gelmeyecek.." dedi.

İşte Fazıl Say’ın o yazısı;

FERDİ TAYFUR’DAN FAZIL SAY’IN SÖZLERİNE YANIT.. VİDEO

FAZIL SAY’DAN MELİH GÖKÇEK’E GÖNDERME.. VİDEO

ADNAN ŞENSES’TEN FAZIL SAY’A TEDAVİ ÇAĞRISI.. VİDEO

FAZIL SAY’A ADLİYE ÖNÜNDE BÜYÜK DESTEK.. VİDEO

FAZIL SAY DAKİKALARCA AYAKTA ALKIŞLANDI.. VİDEO

SİBEL CAN VE MFÖ’DEN FAZIL SAY’A AĞIR SÖZLER.. VİDEO