MedyaFaresi MedyaFaresi

Fatih Terim tezahüratına sansür!

Fatih Terim için tezahüratta bulunduğu sırada çok konuşulacak bir hamle yapıldı.

Eklenme: 28 Eylül 2013 22:27 - Güncelleme: 10 Mart 2016 18:22

Terim Türk Telekom Arena\'ya gitmedi!

Galatasaray ’da beklenmedik bir şekilde görevine son verilen Teknik Direktör Fatih Terim ’e tribünlerden destek gelirken yönetime de yoğun tepki oluştu. Tecrübeli teknik adamın görevden ayrılmasından bir gün sonra Arena’nın etrafına Başkan Ünal Aysal ve yönetimden Adnan Nas, Lütfi Arıboğan ve Bülent Tulun gibi isimlere tepki pankartları asan taraftarlar, Çaykur Rizespor ile oynanacak mücadelenin öncesinde de Türk Telekom Arena’ya yeni pankartlar astı. Yönetime istifaya çağıran taraftarlar bir pankartta ’Terim’iz soğumadan istifa’ yazdı. Başka bir pankartta ise Fatih Terim ile özleşen ’Allah Kerim, Fatih Terim’ sloganı yer aldı. Bu iki pankart sosyal medyada da kısa sürede ciddi bir kitleye ulaştı.

Ultraslan tribünü ile Opel tribünleri karşılıklı olarak Terim’e destek olmak için tezahüratlar yapmaya başladığı an stat hoparlörleri açıldı ve sesler bastırıldı. Ultarslan tribünü, "Herkes gider biz kalırız" derken Opel tribünü "İmparator Fatih Terim" diyordu. Ancak stat görevlileri sesi yükseltince protestolara neden oldu.

ÖNCE HASAN, SONRA ÜMİT TRİBÜNE

Teknik Direktör Fatih Terim’in görevden alınmasının ardından yardımcıları Hasan Şaş ve Ümit Davala göreve devam ederek yeni hocanın gelmesini bekleme kararı almıştı. Galatasaray taraftarları da her iki hocaya da sahip çıkarak tribünlere çağırdı. Davala tribünlere giderek ’Metin Oktay’ selamı verirken Hasan Şaş da formanın üzerinde bulunan armayı öperek karşılık verdi. Bu arada futbolcuların tribünlere çağırılmaması dikkatlerden kaçmadı. Taraftarlar hiç bir futbolcu için tezahüratta bulunmadı.

Galatasaray\'da deprem! Fatih Terim ile yollar ayrıldı!

Fatih Terim\'den şaşırtan karar!