MedyaFaresi MedyaFaresi

Fatih Terim Fenerbahçe'nin transferine taş koydu!

Fenerbahçe'nin anlaşmak üzere olduğu Emre Taşdemir, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kararını bekliyor..

Eklenme: 24 Haziran 2016 14:08 - Güncelleme: 24 Haziran 2016 14:12

Fenerbahçe'nin anlaşmak üzere olduğu Emre Taşdemir, Sarı-Lacivertlilere şart sundu: Fatih Terim Galatasaray'a giderse ben de orayı tercih ederim.

Transfer sezonunda şu ana kadar elinden çıkardığı oyuncularla konuşulan F.Bahçe, sözleşme uzatmaması kesin gibi görünen Gökhan Gönül'ün yerine Paris Saint-Germain'le mukavelesi biten ve bonservisi elinde olan Gregory van der Wiel'i kadroya katıp sağ bek sorununu çözmek üzere.

FENERBAHÇE ANLAŞMAYA YAKIN AMA...
Caner Erkin'in İtalyan devi Inter'le anlaşmasının ardından savunmanın solunda oluşan boşluk ise Bursa'nın genç yeteneği Emre Taşdemir ile giderilmek isteniyor. Sol bek olmasına rağmen sol açıkta da oynayabilen 20 yaşındaki genç yıldızla anlaşma sağlanmak üzere.

"FATİH TERİM GİDERSE BEN DE GİDERİM"

Emre'yi ve Bursa'yı ikna turlarına başlayan sarı-lacivertli yetkililer bir ön söz alırken genç futbolcudan şaşırtan şart geldi.

Vatan'ın haberine göre; Emre Taşdemir, Fenerbahçe'de oynamayı kabul etti, ancak Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim eğer görevinden ayrılıp Galatasaray'ın başına geçerse 20 yaşındaki solak kendisini isteyen başka bir takım olan sarı-kırmızılılara gitmeyi tercih edeceğini söyledi.

internethaber