Fatih Portakal'dan Erdoğan'ın sözlerine flaş açıklama

FOX Ana Haber bülteninde Fatih Portakal'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerine ne diyeceği merak ediliyordu. Fatih Portakal Erdoğan'ın kendisini hedef gösteren sözlerine yanıt vermeyeceğini söyledi.

Eklenme: 17 Aralık 2018 22:18 - Güncelleme: 18 Aralık 2018 00:42

Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya'daki konuşmasında Fatih Portakal için, "Birileri çıkmış, portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir? Sokağa çağırıyor. Haddini bil, haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni.

Bu milletle dalga geçilmez. Öyle buldun ekranı, ekrandan bu milleti sokağa çağırmak... Sokağa mı çağırıyorsun? İşte buyur. Bu ülkede benim milletimin onuruyla oynanmaz. Hesabı ağır olur" ifadelerini kullanmıştı.

FOX Haber anchormani Fatih Portakal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini hedef gösteren sözlerine yanıt vermeyeceğini söyledi.

Fatih Portakal'ın açıklamaları şöyle:

Erdoğan yine Fatih Portakal'ı hedef aldı: Patlatırlar enseni

"Şunu merak edebilirsiniz; acaba ne diyecek Fatih? Veya acaba kendisiyle ilgili söyleneceklere cevap vermeyi düşünüyor mu? Hayır kesinlikle. Eğer öyle bir şey duymak için ekran başına oturduysanız; ne bugün duyarsınız ne de yarın duyacaksınız.

Sadece ve sadece biz burada Türkiye'nin gerçek haberlerini paylaşıyoruz. Türkiye'nin içinde bulunduğu sıkıntıları anlatan ve yetkililerin önlem alabilmesi için harekete geçmelerini sağlayabilecek haberleri paylaşıyoruz sizinle. Gerçek haberleri paylaşıyoruz. Çünkü gerçekten büyük sorunlarımız var.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

İçeride büyük sorunlarımız var. Hemen sınırın dibinde sorunlarımız var. Bütünlük oluşturmak, sağ duyu ile yaklaşmak, milli birlikten bahsetmek gereken bu günlerde biz Türkiye'nin hem içindeki hem ekonomindeki sıkıntıları sizinle paylaşmak istiyoruz."