MedyaFaresi MedyaFaresi

Ezgi'nin işi bu kez zor! Gelinim Mutfakta'da günün birincisi kim oldu?

Kanal D'nin fenomen yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da 47. haftanın ikinci günü tamamlandı.

Eklenme: 05 Şubat 2019 18:01 - Güncelleme: 05 Şubat 2019 18:05

5 Şubat Salı günü izleyiciyle buluşan bölümde birbirinden maharetli dört gelin, yaptıkları yemekleri kaynanalarının beğenisine sundular. Kaynanaların yemekleri puanlamasının ardından da çeyrek altını kazanan gelin belli oldu.

Gelinim mutfakta 5 Şubat Gün Birincisi: Haftanın ikinci gününde Gülcan ve Kübra 16 puanla günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını kazanırken, Sina 13, Ezgi ise 4 puan toplayabildi. Yarışmacıların toplam puanları şöyle;

Sina: 29
Gülcan: 29
Kübra: 24
Ezgi: 12

Gelinim Mutfakta Kübra Kimdir? 4 Şubat Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde Gelinim Mutfakta'ya Kübra Baysal dahil edildi. Yarışmaya kaynanasının isteğiyle katılan Kübra, aslen Erzurumlu. 4,5 yıllık evli olan yarışmacının 3,5 ve 2,5 yaşında iki kızı var.

Gelinim Mutfakta Nurten Kimdir? Kübra Baysal'ın kaynanası Nurten Hanım ise emekli öğretmen. Aslen Rizeli olan Nurten Hanım, gelininin elinin lezzetine güveniyor. 

Gelinim Mutfakta 46. Hafta Sonuçları: 1 Şubat Cuma günü ekrana gelen 46. haftanın final bölümünde açıklanan sonuçlara göre; 5 altın bileziği Gülcan koluna takarken, Gözde ise en düşük puanı toplayarak yarışmaya veda eden isim oldu.