MedyaFaresi MedyaFaresi

Ezgi Mola'dan Ödül Törenine Damga Vuran Konuşma

Magazin Gazetecileri Derneği tarafından verilen Altın Objektif Ödülleri’nde Yılın Dizi Kadın Oyuncusu ödülüne layık görülen isim Ezgi Mola çarpıcı bir teşekkür konuşması yaptı.

Eklenme: 28 Eylül 2021 13:01 - Güncelleme: 28 Eylül 2021 13:05

Magazin Gazetecileri Derneği tarafından verilen Altın Objektif Ödülleri’nde Yılın Dizi Kadın Oyuncusu ödülüne layık görülen isim Ezgi Mola oldu. TRT 1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Safiye karakteriyle ödüle layık görülen Ezgi Mola, ödülünü alırken yaptığı konuşmada çok anlamlı bir mesaj verdi.

Safiye karakterini canlandırırken gösterdiği performansla oyunculuktaki yeteneğini kanıtlayan oyuncu dizinin her bölümünde izleyiciyi kimi zaman öfkelendiriyor kimi zaman da gözyaşlarına boğuyor.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinlen uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi yeni başrol oyuncusu Melisa Şenolsun’la ikinci sezon da yoluna başarıyla devam ediyor. Dizinin başrol oyuncularından Ezgi Mola, Safiye karakterini canlandırırken gösterdiği performansla ödüle layık görüldü.

Magazin Gazetecileri Derneği tarafından verilen Altın Objektif Ödülleri’nde Yılın Dizi Kadın Oyuncusu ödülüne layık görülen isim Ezgi Mola, törende yaptığı konuşmada Türkiye’nin kanayan bir yarasına dikkat çekti.

Yetenekli oyuncu ödülünü alırken yaptığı konuşmada ülkemizde kadına yönelik uygulanan şiddete dikkat çekti ve şunları söyledi:

“Kadın cinayetlerinin artık durdurulmasını istiyorum. Ve biz buraya huzurla gelebilelim istiyorum. Ve yasaların sonuna kadar da bizim yanımızda olmasını istiyorum.”

Ezgi Mola’nın bu anlanmlı konuşması izleyiciler tarafından da büyük alkış aldı.