MedyaFaresi MedyaFaresi

EYT Maltepe mitingi ne zaman? İşte emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için son durum…

Çok sayıda toplantı gerçekleştiren, organize olan ve dernekleşen Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) İstanbul’da yapılacak büyük mitinge İstanbul Valiliği’nden izin çıktı. Tüm Türkiye’de emeklilikte yaşa takılanlar büyük mitingle bir araya geliyor.

Eklenme: 15 Mart 2019 12:11 - Güncelleme: 15 Mart 2019 12:13

Peki, EYT Maltepe mitingi ne zaman? İşte Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için son durum…

Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) kendileri ile ilgili yasanın çıkması için çalışmalarına devam ediyor. Son aylarda siyasilerle çok sayıda toplantı gerçekleştiren hatta bir araya gelip dernekleşen ve organize olan EYT’liler büyük buluşmaya hazırlanıyor. Peki, Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) Maltepe mitingi ne zaman? İşte Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için son durum…

Emeklilikte yaşa takılanlar büyük buluşmaya hazırlanıyor. EYT’liler kendileri ile ilgili yasanın çıkması için miting alanından çağrıda bulunacak. İstanbul Valiliği’nden EYT mitingine izin çıktı. EYT mitingi 17 Mart Pazar günü saat 12:00 – 15:00 arasında Maltepe miting alanında gerçekleştirilecek. Duyurusunu da Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yaptı. Mitinge milletvekilleri de davet edildi. Derneğin twitter hesabından yapılan açıklamaya göre tüm güvenlik önlemleri için Emniyet Müdürlüğü ile toplantılar yapıldı. Mitinge 1 milyon EYT’linin katılımı bekleniyor. 

EYT'LİLER MİTİNG DUYURUSUNU TWİTTER'DAN YAPTI