MedyaFaresi MedyaFaresi

Evleneceği günü bile yıldızlara bakarak seçti!

MEDYAFARESİ ÖZEL- Ünlü astrolog ve televizyon sunucusu Hande Kazanova 3 Temmuz'da Como gölü kıyısında dünya evine giriyor. Peki bu tarihi nasıl belirledi?

Eklenme: 18 Haziran 2011 15:42 - Güncelleme: 30 Mart 2016 17:06

Hande Kazanova'nın düğün tarihindeki şifreyi Medyafaresi çözdü.

Medyafaresi'ne konuşan Hande Kazanova'nın 3 Temmuz tarihiyle ilgili astrolojik yorumları çok konuşulacak.

İŞTE HANDE KAZANOVA'NIN MEDYAFARESİ'NE YAPTIĞI AÇIKLAMA...

Niye 3 temmuz'u seçtiniz, 3 Temmuz tarihini yıldızların durumu mu belirledi?

İnsan evlenmeye çalışırken ne kadar zor süreçlerden geçiyormuş... Bizim, "onu öyle yapalım, bunu böyle yapalım" gibi bir derdimiz olmadı, ama en zoru gün belirlemekti.

Doğru zamanda doğru şekilde harekete geçmek, istediğimiz işin şartlarını oluşturmak ve  uygun zamanı belirlemek için Seçimsel(electional) astrolojiden faydalanabiliriz.

Ben de bunu yapmaya çalıştım.

Bu sene yaz aylarında 3 tane tutulma var.

Biri haziran başında, biri ortasında diğeri temmuz başında. Öncelikle bu tutulmaların geçmesini istedim. Tutulma zamanı yapılan işlerin şartlarında sonradan değişme olur diye...

Güneş haritalarda erkeği, ay kadını temsil eder. Güneşin veya ayın ev, aile ve yuvasına düşkün bir burç olan yengeçte olması önemli, ya da kendilerini rahat hissettikleri burçta olmaları.

Hele bir de ayı, yengeç, boğa, aslan, terazi, hatta akrep burcunda bir güne denk getirdiniz mi, evliliğinizin temelinin sağlam olma olasılığını pekiştirmiş olursunuz.

Bir de ay büyürken evlenmek evliliği geliştirir...

Evlenenlere tavsiyem evlenecekleri saatte ayın boşlukta olup olmadığını kontrol etmeleri olacaktır. Çünkü ay boşluktayken çabalarımız boşa gidebilir.

Tabi gökyüzünün diğer açılarını da ihmal etmemek gerekir. İşte ben de bütün bunları göz önünde bulundurarak hem ayın 3'ünü, hem de ayın 9'unu seçtim... 24-28-31 temmmuzda seçimsel astrolojiye göre bu sene ve temmuz ayı için gayet olumlu günler...

Medyafaresi.com Hande Kazanova'ya şimdiden mutluluklar diliyor.

www.handekazanova.com