MedyaFaresi MedyaFaresi

EURO 2016 maçları THY uçaklarında izlenebilecek

Fransa'nın ev sahipliğinde düzenlenecek 2016 Avrupa Futbol Şampiyonasını, Türk Hava Yolları yolcuları, uluslararası hatlarda Boeing 777 ve Airbus A330 tipi uçaklarla yapılan seferlerde canlı izleyebilecek.

Eklenme: 01 Haziran 2016 13:11 - Güncelleme: 01 Haziran 2016 13:13

İSTANBUL (AA) - THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, şampiyonadaki maçlar, THY'ye ait tüm özel yolcu salonlarında da takip edebilecek. Bazı uçuşlarda yapılacak sürpriz çekilişlerle, THY yolcuları turnuva maçlarına bilet kazanma şansı da elde edebilecek.

Şampiyonaya özel televizyon reklamları, A Milli takıma özel giydirilmiş uçak, hediye biletler ve uçak içi özel menü kartlarının yanı sıra, sadece bu kampanya için hazırlanmış bir mikro site olan "MeetEuropesBest.com" futbolseverlerin beğenisine sunuluyor.

Özel aktivite alanları bulunacak
Ayrıca turnuvaya ev sahipliği yapacak dört şehirde THY'ye özel aktivite alanları bulunacak. Bu alanlarda tüm dünyadan futbolseverler ağırlanacak. THY'nin Atatürk Havalimanında yer alan ödüllü özel yolcu salonu "Turkish Airlines Lounge Istanbul’da ise turnuva sonuçlarına göre eş zamanlı güncellenen EURO 2016 konsol oyunu, misafirleri bekleyen bir diğer keyifli deneyim olacak, tüm turnuva maçları bu salonda canlı yayınlanacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen THY Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, yolcu deneyimini çok daha yukarılara taşımanın en önemli hedefleri olduğunu ifade ederek, "İster binlerce metre yükseklikte, ister havalimanlarında, tüm futbolseverlere mekandan bağımsız bir deneyim yaşatmak, sıra dışı bir turnuva heyecanı ve uçuş keyfi kurgulamak için çok çalıştık. Yolcularımızdan alacağımız geri bildirimleri merakla bekliyoruz. EURO 2016 sponsorluğumuz çerçevesinde kurguladığımız, misafirlerimize hizmet verdiğimiz alanlardaki keyifli deneyimin mevcut başarımıza önemli ölçüde katkı sağlayacağına inanıyoruz." değerlendirmesini yaptı.