MedyaFaresi MedyaFaresi

Etek altı fotoğrafları çekerken suçüstü!

Cebine sakladığı dijital fotoğraf makinesi ile merdivenlerde kadınların etek altı fotoğrafını ve yolda da kalçalarını çeken 62 yaşındaki A.K. yakalandı.

Eklenme: 25 Temmuz 2012 16:55 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 19:58

Linç edilmek istenen A.K., gelen polisler tarafından kurtarıldı.

Kamerayla etek altı çekerken yakalandı!... VİDEO

Olay önceki gün Antalya'nın en işlek noktalarından Cumhuriyet Meydanı'nda meydana geldi. Bir kişi, cebinden çıkarttığı fotoğraf makinesiyle kadınları takip edip fotoğraflarını çeken A.K.'yı fark edince durumu polise bildirdi. Bu sırada A.K. başka kişiler tarafından da fark edildi. Bu kişiler, A.K.'yı yakalayarak fotoğraf makinesini incelemek istedi. Karşı çıkan A.K.'nın kollarını tutan bu kişiler elindeki fotoğraf makinesini zorla aldı. Vatandaşlar dijital fotoğraf makinesinin hafıza kartında çok sayıda kadına ait etek altı ve kalça fotoğrafı olduğunu gördü. Linç edilmek istenen A.K., olay yerine gelen polisler tarafından öfkeli kişilerin elinden kurtarıldı.

İstanbul Beyoğlu'ndaki etek altı sapığı böyle yakalanmıştı! İşte o görüntüler!

Cinsel organ gösteren sapık kameraya yakalandı!

Durakta tacizci şoku! Kadınlara çığlık attırdı yakalandı!

 
Sağlık kontrolünden geçirilen A.K., sorgulanmak üzere Yenikapı Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü. Burada fotoğraflar incelendiğinde, merdivenlerden çıkan ya da yolda yürüyen kadınlara ait olduğu belirlenen yüzlerce etek altı veya kalça fotoğrafı tespit edildi. Savcılık talimatıyla gözaltına alınan A.K., suç delilleriyle birlikte adliyeye sevk edildi. A.K. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken, fotoğrafların dava dosyasına eklendiği, dijital fotoğraf makinesine de el konulduğu belirtildi.