MedyaFaresi MedyaFaresi

Esra Erol'un damat adayından Bayülgen'e tepki!

Esra Erol’un hazırlayıp sunduğu evlilik programına katılan damat adayı Halil Okan, görüntülerini programında izleterek kendisiyle alay ettiğini ileri sürdüğü Okan Bayülgen’e söz hakkı vermezse dava açacak.

Eklenme: 25 Şubat 2014 19:05 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 12:58

Adana'da özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Halil Okan (32), Esrol Erol’un evlilik programına katılıp evlenmeye karar verdi. Okan, programa 28 Ekim 2013'ten itibaren katılmaya başladı. Bir programda “Erkekler kadınların nelerden hoşlandığını çok iyi biliyor” diyen Halil Okan’ın görüntüsünü bir süre sonra Okan Bayülgen, "Makina Kafa" adlı programında konuklara izlettirdi. Bayülgen, görüntülerle ilgili “Sanki Wikileaks belgelerini açıklıyor” diyerek espri yaptı.
Üzerine çok gidildiğini belirten Halil Okan, “Makina Kafa’da Okan Bayülgen’in programında oy polemiği olmuştu. Kişilik haklarıma saldırı olduğu için Erkan Petekkaya hakkında suç duyurusunda bulundum. Ben Petekkaya’yı mahkemeye verdikten sonra Okan Bayülgen, benim Esra Erol’daki konuşmalarımı tekrar izletti. Ardından çok terbiyesizce bir hareket yaptı. Toplumda bu el hareketinin manası çok kötü. Habertürk’te bir programa katılan Okan Bayülgen, benim konuşmalarımın üzerine kültür ve zeka seviyemi sorgular derecede bir sohbet yapıyor. Ben Okan beye şunu söylemek istiyorum; bir insanın kültür ve zeka seviyesini onun bir anlık konuşmasına bakarak değil, tüm hayatına bakarak ölçersiniz” dedi.
Okan Bayülgen’in programlarını izlediğini kaydeden Okan, “Okan beyin programında kültür ve zeka adına herhangi bir şey yok. Kendi programında Türk halkının örf ve adetlerini kapsayan bir şey yok. Sürekli insanlara saldırıyor, insanları aşağılıyor, onlar üzerinden dalga geçiyor, insanlar üzerinden prim yapıyor. Bundan kendisine ego tatmini sağlıyor” diye konuştu.
Halil Okan, Bayülgen’in kendisini ‘Makina Kafa’ programına davet etmesini beklediğini kaydederek, “Okan bey beni programına çağırmak yerine, benle dalga geçmeyi, hakaret etmeyi kendine daha çok layık görmüştür. Okan bey kendine yakışanı yapıyor. Eğer beni programına davet edip bana söz hakkı vermezse, şikayetçi olacağım” dedi.

 

Esra Erol'dan Erkan Petekkaya'ya ders gibi cevap