MedyaFaresi MedyaFaresi

Eski karısının çıplak fotoğraflarını ailesine gönderdi!

KKTC'de eski eşiyle barışmak isteyen Batuhan Ç., isimli şahıs, barışma teklifi reddedilince eski eşinin çıplak fotoğraf ve görüntülerini ailesine gönderdi. Batuhan Ç. daha sonra 'Özel hayatın gizliliğini ihlal' suçlamasıyla gözaltına alındı.

Eklenme: 03 Temmuz 2019 16:01 - Güncelleme: 03 Temmuz 2019 16:02

Olay, perşembe günü ilçenin KKTC'nin Lapta bölgesinde meydana geldi. Batuhan Ç., boşandığı eşi A.Ö. ile barışmak istedi.

A.Ö., isteğini reddedince Batuhan Ç., iddiaya göre eski eşinin çıplak fotoğraflarını ve görüntülerini çekti.

Daha sonra sosyal medya üzerinden A.Ö. ile iletişim kuran Batuhan Ç., eski eşini tehdit edip, "Eğer KKTC'yi terk etmezsen elimdeki diğer çıplak fotoğrafları ve videoları ailene ve herkese yayarım" diyerek elindeki görüntüleri ve fotoğrafları gönderdi.

FOTOĞRAFLARI ESKİ EŞİNİN AİLESİNE GÖNDERDİ

Batuhan Ç., aynı görüntüleri A.Ö.'nün annesi ve kuzenine de gönderdi. Olayın ardından, A.Ö., polise gidip, şikayetçi oldu. Polis ekipleri, olayla ilgili çalışma başlattı.

GÖZALTINA ALINDI

Batuhan Ç., belirlenen adrese düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. 'Özel hayatın gizliliğini ihlal' suçlamasıyla gözaltına alınan Batuhan Ç., dün mahkemeye çıkarıldı. Mahkeme, soruşturmanın devam etmesi amacıyla Batuhan Ç.'nin 2 gün gözaltında kalmasına karar verdi.

Etiketler : Batuhan Ç., KKTC, haber
En Çok Okunan Haberler