MedyaFaresi MedyaFaresi

Eşiyle gittiği restorana sevgilisi gelince...

VİDEO- Kadınların saç saça kavgası amatör kameraya böyle yansıdı.

Eklenme: 11 Nisan 2012 13:39 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 17:02

İşte kadınların birbirine girdiği o anlar.. VİDEO

Saç saça baş başa kavga eden kadınların arasına girmeye cesaret eden bile yok ancak onları böyle görenlerden biri cebindeki telefonu çıkarıp kayıt düğmesine basıveriyor.

Bu kaydı yapan kişi aynı zamanda bir az önce başlayan olayların da tanığı..

Yer İstanbul Sultanbeyli.. İki kadının birbirlerinin saçını acımasızca çekip, birbirlerine hakaret yağdırdığı sokakta bir de camı paramparça olmuş bir otomobil var. Aslında patlatılan cam da kadınlardan birinin öfkesinin sonucu. Olan bitene müdahale bile etmeyen bir erkek giriyor görüntüye. Aslında o bu kadınların çok yakını, daha doğrusu kavganın ortak noktası bu erkek. İddiaya göre eşiyle restorana giden koca aynı mekana sevgilisi de gelince kontrolü kaybetti ve olacaklara engel olmak bir yana müdahale bile edemedi.

İki kadının kavgası restoranda başladı çünkü bir başka masadaki sevgili cep telefonundan mesaj attı. Kocasının telefonuna gelen mesajı farkeden kadın derhal hasmına saldırdı, tekme tokat kavga başladı. Kayda yansıyan bu görüntülerden sonra olay yerine polis geldi ama şikayet de şikayetçi de ortada olmayınca bir işlem de yapmadı.

İşte kadınların birbirine girdiği o anlar.. VİDEO