MedyaFaresi MedyaFaresi

Erdoğan Arıkan, Stadyum'a geri dönüyor! Arıkan'a kimler eşlik edecek?

Yeni sezona farklı yüzlerle merhaba diyen Stadyum'u yeniden Erdoğan Arıkan sunacak.

Eklenme: 27 Ağustos 2010 16:49 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 05:12
Yeni sezona farklı yüzlerle merhaba diyen Stadyum'u yeniden Erdoğan Arıkan sunacak. Cumartesi akşamı Stadyum ile ekranda olacak Arıkan'a, Hakan Şükür eşlik edecek.

Televizyon gazetesinin haberine göre İzleyicisinin beklentisine cevap veren TRT, cumartesi, Pazar ve pazartesi akşamı Stadyum'u yayınlayacak. Cumartesi ve Pazar günleri programı Erdoğan Arıkan sunarken, Pazartesi günü program Kerem Öncel'e emanet edilecek. Öncel aynı zamanda program içinde gösterilecek maç görüntülerini de seslendirecek. Oynanan tüm maçların görüntülerinin yayınlanacağı Stadyum, özlenen formatına geri dönecek.

Stadyum'un yapımcılığını da yine Erdoğan Arıkan yapacak. Arıkan, TRTHaber için hazırladığı Süper 1 Lig adlı programa da devam edecek. Cuma ve Pazartesi akşamları Süper 1 Lig ile ekrana gelecek olan sunucuya TRTHaber'de Ömer Üründül ve Selçuk Dereli eşlik etmeye devam edecek. Programda haftanın maçlarının tartışmalı pozisyonları ele alınacak.

Stadyum Cumartesi-Pazar ve Pazartesi akşamları saat 23.00'te Trt1'de, Süper 1 Lig ise Cuma ve Pazartesi akşamları saat 22.45'te TrtHaber'de ekrana gelecek.