MedyaFaresi MedyaFaresi

Erbil'e avukat şoku! Tuğba'nın avukatı kim çıktı?

Mehmet Ali Erbil'in boşanmak üzere olduğu Tuğba Erbil'in davasını üstlenecek avukat tanıdık çıktı.

Eklenme: 24 Şubat 2010 14:43 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 09:24

İstanbul Sarıyer Aile Mahkemesi'ne başvuran Tuğba Erbil, boşanma davası için avukat Altın Mimir'i tuttu. Mimir, Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Sedef Altuntaş'ın da boşanma davasını üstlenmişti. Mehmet Ali Erbil, konu hakkında "Evet, o kişinin Sedef Hanım'ın da avukatı olduğu doğru" dedi.

Bende 15 milyon TL var mı acaba

Tuğba Erbil'in açtığı boşanma davasında Mehmet Ali Erbil'den 15 milyon TL'lik rekor tazminat talep ettiği öne sürüldü. Böyle bir rakamı gazetelerden öğrendiğini söyleyen ünlü şovmen, "Henüz bana ulaşan bir tebligat yok. Ben de haberleri gazetelerden okuyorum. Benden 15 milyon TL istediği söyleniyor. Bu rakam gerçekten doğru mu? Bende bu kadar para var mıymış? Ne söyleyeyim, bu işi kamuoyuna bırakıyorum. Zaman her şeyi gösterecek. Mahkeme bir başlasın bakalım."

Ayda 40 bin lira nafaka

Mehmet Ali Erbil'e boşanma davası açan Tuğba Erbil'in 15 milyon TL tazminat talebinde bulunduğu iddiasına avukat Altın Mimir yanıt verdi. Mahkemeye başvurduklarını ve 'gizlilik talebi'nin kabul edildiğini söyleyen Mimir, "Bu rakam doğru değildir. Tuğba Hanım tazminat peşinde değil. İddia edildiği gibi biz Mehmet Ali Bey'in avukatı ile masaya oturmuş değiliz. Tuğba Hanım 2 aydır anlaşmalı olarak boşanmaya çalışıyor ama ne yazık ki karşı taraf bunu kabul etmiyor. Eğer tazminat talebinde olsaydı, anlaşma yoluna gitmez tam 2 ay önce bu davayı açardı" dedi. Bu arada Tuğba Erbil'in çocuğu Ali Sadi için 10 bin, kendisi için de 30 bin lira aylık nafaka istediği öğrenildi. 
 

Hürriyet