MedyaFaresi MedyaFaresi

En Quality ödüller sahiplerini buldu

Quality of Magazine Dergisi, Cahide’de düzenlediği görkemli davetle altıncı yaşını kutladı. Aynı gecede düzenlenen Quality Ödül Töreni’nde sanat, medya ve iş dünyasının bu yılki en Quality isimleri ödülleri ile buluştu.

Eklenme: 10 Haziran 2015 19:18 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 02:18

Derginin Genel Yayın Yönetmeni Salih Keçeci ve ailesinin ev sahipliğini üstlendiği gecede Engin Altan Düzyatan En Quality Erkek Oyuncu ödülünü alırken Serenay Sarıkaya En Quality Kadın oyuncu ödülünü aldı. En Quality Şarkı ödülü İrem Derici’nin, En Quality Kadın Sanatçı ödülü Hande Yener’in, En İyi Erkek Sanatçı ödülü ise Murat Dalkılıç’ın oldu.

İş dünyasının ödülleri, En Quality Girişimci İş Adamı dalında Tahir Kıran’a, En Quality Mobilya Firması By Kepi’ye, En Quality Şehir Oteli dalında ödül ise Wyndham Grand Kalamış Otel’e giderken, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu ise Quality Onur Ödülüne layık görüldü.
Quality of Magazine ailesinin yeni yaş mutluluğuna sanat, medya ve iş dünyasından isimlerin ortak olduğu bu görkemli gecede ana sponsor olarak Ağaoğlu Şirketler Grubu ve medya sponsoru olarak iletişim çalışmalarını üstlenen Banu Ergin Pr da Quality ailesini yalnız bırakmadı.

Sunuculuk görevini Vatan Şaşmaz ve Gamze Karaman’ın üstlendiği gecede, Yetenek Türkiye’nin birincileri Kıvanç- Burak ikilisinin ilizyon gösterileri ile davetlileri büyüledi. Ödül törenin ardından düzenlenen partide DJ Emrah Ekiz performansına ritimleri ile eşlik ederek gecenin geç saatlerine kadar eğlencenin tadını çıkardılar.