MedyaFaresi MedyaFaresi

En iyi sosyal sorumluluk ödülü Emine Erdoğan'ın!

MEDYAFARESİ ÖZEL /VİDEO- 2. Kristal Fare Ödülleri'nde Emine Erdoğan'ın Gönül Elçileri projesi birinci seçildi. Emine Hanım ödülü için özel bir mesaj gönderdi.

Eklenme: 13 Mart 2013 18:16 - Güncelleme: 26 Mart 2016 06:26

Serdar Ceşen / Medyafaresi.com

İşte Emine Erdoğan’ın o mesajı!.. VİDEO

Gönül Elçileri projesiyle En iyi sosyal sorumluluk projesini kazanan Emine Erdoğan, ödül törenine katılamadı. Ama gönderdiği özel mesajı Esra Erol izleyicilerle paylaştı.

İşte Emine Erdoğan’ın o mesajı..

Medyafaresi sitesinin düzenlediği Kristal Fare Ödülleri kapsamında Gönül Elçileri projesinin 1 milyon kişinin oylarıyla en iyi sosyal sorumluluk projesi seçilmesinden büyük memnuniyet duyduğumu ifade etmek isterim. Gönül Elçileri projesinin toplumdan bu denli ilgi görmesi beni daha çok umutlandırdı. Çok çeşitli kesimlerin katılım ve desteğiyle her geçen gün büyüyen, ve daha fazla çocukla ihtiyaç sahibine ulaşan Gönül Elçileri projesi bu tür ödüllerle daha fazla farkedilir olacaktır. Bu gönül hareketinin yaygınlaşmasına vesile olan Medyafaresi sitesine, Kristal Fare Ödülleri tertip komitesine, özellikle de takdirleri ile projeyi onurlandıran oy kullanıcılarına şükranlarımı sunuyorum.

Emine Erdoğan

2.Kristal Fare Ödülleri’nden çok özel görüntüler!.. VİDEO

2. KRİSTAL FARE ÖDÜL TÖRENİ FOTO GALERİ