MedyaFaresi MedyaFaresi

Emanet dizisinde Ekrem ve Pirnaz evlenecek mi?

Fox Tv ekranlarında beğeniyle izlenen Emanet dizisinin yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Dizide; Pirnaz bütün gerçeği Tahir ağa’ya anlatmaya karar verir. Tahir ağa bu durum karşısında şok olur. Ekrem, Pirnaz ile evlenecek midir?

Eklenme: 14 Ekim 2014 15:53 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 22:52

Hatun oğlu Ekrem’i kurtarmak için Fırat’ın masasından Ekrem’in olduğu kamera görüntülerini alır. Tam o sıra da Fırat Hatun’u yakalar. Fırat Hatun’un masasını karıştırdığını anlayacak mıdır? Zelal babasının başında bekler. Bu kadar acıyı kaldıramaz artık. Fırat, Zelal’i teselli etse de Zelal babasının başından ayrılamaz. iyileşeceğine inanır. Ama etrafında güveneceği ve sığınacağı tek kişinin Fırat olduğunu bilir.

Fırat artık Zelal’i aklından çıkaramaz. Simge Fırat’ı kaybetmek istemese de Fırat’ın Simge için kararı ne olacaktır? Pirnaz hamile olduğunu öğrenir. Pirnaz’ın hamile olduğunu duyan Ekrem delirir. Pirnazı tehdit eder.

Efsane Türk filmlerinden Askerin Dönüşü adlı filmin sinemaya uyarlaması olan Emanet, geleneğin, kanunun, askerin ve kan bağının kutsal olduğu Anadolu'da imkansız bir aşkın hikayesini anlatıyor.

Emanet dizisi imkansız bir aşkı anlatıyor. Jandarma çevirmesinde masum bir adamın ölümüne neden olan Murat (Mehmet Akif Alakurt) sonrasında ise öldürdüğü kişinin gelini Zelal'e (Özlem Yılmaz) aşık oluyor. Emanet'te Murat ve Zelal'in imkansız aşkı anlatılıyor.