MedyaFaresi MedyaFaresi

"Ekranda popo ve bacak görmek zorunda mıyız?" Göğüs çatalı krizi İtalya'ya sıçradı!!!

Türkiye'de Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü'nde orkestra sanatçılarına "göğüs çatalı uyarısı" yapılmasıyla patlak veren krizin ardından benzer bir çatal olayı da İtalya'da yaşanıyor. Hangi sunucular suçlanıyor?

Eklenme: 20 Kasım 2006 09:01 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 06:52

Bu kez çatal tepkisini dile getiren kişi, eski İtalya Başbakanı ve medya imparatorluğu Mediaset'in sahibi olan Silvio Berlusconi'nin oğlu Piersilvio'nun (38) sevgilisi Silvia Toffanin (35) oldu. Halen Mediaset'te bir eğlence programı sunan ve bir dönem verdiği erotik pozlarla da tanınan Toffanin, Berlusconi'ye ait Canale 5'in iki seksi sunucusuna göğüs dekoltesi nedeniyle söylemedik laf bırakmadı.

Her pazar 8 milyon kişi tarafından izlenen Buona Domenica (Mutlu Pazar) programının derin dekoteli sunucuları Elisabetta Gregoraci (24) ve Sara Varone'ye (30) "çatal eleştirisi" yapan Toffanin, Libero gazetesine şunları söyledi:HAZIMSIZLIK YAPTI
"Sürekli olarak bu büyük çatallarını bize göstermek zorundalar mı? Gerçekten de tam bir göğüs ziyafeti, ama izleyiciler artık hazımsızlık çekmeye başladı. Neden sürekli bu balkon göğüsleri izlemek zorundayız ya da neden sürekli çıplak bacaklar karşımıza çıkıyor anlamış değilim."