MedyaFaresi MedyaFaresi

Efsane Cuma indirimleri başladı! 21-22 Kasım 2019

Alışveriş tutkunlarının heyecanla beklediği Efsane Cuma indirimleri başladı! Bu sene 21-22 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan büyük indirimler sayesinde alışveriş meraklıları online alışveriş sitelerinden ve katılan pek çok mağazadan birçok ürünü daha uygun fiyata satın alabilecek.

Eklenme: 21 Kasım 2019 23:55 - Güncelleme: 22 Kasım 2019 00:38

Efsane Cuma indirimleri başladı!

Onlarca markanın fiyatlarını yarıdan fazla düşüreceği ve 22 Kasım tarihinde uygulanacak olan bu fırsat için haftalardır heyecanlı bekleyiş sürüyordu. Her yıl sadece bir gün boyunca uygulanan bu büyük indirim ile binlerce müşterinin yüzü gülecek. Birçok markanın şimdiden başlattığı bu kampanya ile ilgili olarak vatandaşlar internet üzerinden "Efsane Cuma indirimleri ne kadar sürecek?" sorusuna yanıt arıyor. Peki, özellikle online alışveriş sitelerinde uygulanan ve şimdiden başlayan Muhteşem Cuma indirimleri başladı mı, ne zaman sona erecek? 

İnternet üzerindeki çeşitli e-ticaret siteleri, Efsane Cuma indirim kampanyası fırsatlarını 21 Kasım tarihinden itibaren tüketicilerinin erişimine sunmaya başladı.

EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ NE ZAMAN SONA ERECEK?

Her firma, bu alışveriş çılgınlığı kapsamında farklı tarihlerde ve farklı şekillerde çeşitli kampanyalar uyguluyor. Bazı firmalar Muhteşem Cuma indirimlerini 29 Kasım tarihinden 1 hafta önce başlarken, bazı firmaların ise yalnızca 29 Kasım tarihinde kampanya uygulamasına gitmesi bekleniyor. Kasım ayı sonu itibari ile indirimler sona erecek.

EFSANE CUMA İNDİRİMİ HANGİ MAĞAZALARDA VE ÜRÜNLERDE GEÇERLİ?

Efsane Cuma indirimleri hem internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren e-ticaret sitelerinde hem de AVM veya cadde mağazalarında geçerli olacak. Kampanyalardan faydalanarak satın alınabilecek fırsat grubu ise teknoloji ürünleri olarak tanımlanıyor. Markalar tarafından paylaşılan indirim oranlarına bakıldığında, Efsane Cuma indirimleri kapsamında teknoloji kategorisinde yapılacak alışverişleri çok daha uyguna getirmek mümkün. Bununla beraber giyim, ev ekonomisi, bahçe malzemeleri, kişisel kozmetik ürün gruplarında da indirim yapılıyor.