MedyaFaresi MedyaFaresi

Ebru Şallı ihanet iddialarına ne cevap verdi?

Harun Tan ile evliliği biten eski manken Ebru Şallı, Habertürk'ten Esin Övet'e konuştu..

Eklenme: 15 Temmuz 2013 13:05 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 15:54

11 YILLIK AŞK BİTTİ! EBRU ŞALLI VE HARUN TAN BOŞANDI!

Harun’la pilates yaparken başka şeyler oluyor! Ebru’da şok açıklama.. VİDEO

EBRU ŞALLI’YA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ VİDEO

EBRU ŞALLI’NIN BODRUM TATİLİ! FOTO GALERİ!

Ebru Şallı’nın pilates frikiği... VİDEO

Ebru Şallı ihanet iddialarını reddetti..


"Asla ikinci kişiler yüzünden biten bir evlilik değil bu. Onu geçin bu konuda Harun’un hakkını yiyemem. Beni bunca yıllık evliliğimde asla küçük düşürmedi."
Ebru Şallı ihanet iddialarını reddediyor

‘EKMEĞİMİ TAŞTAN ÇIKARIRIM’

1-Kesinlikle öyle bir şey yok. Asla ikinci kişiler yüzünden biten bir evlilik değil bu. Onu geçin bu konuda Harun’un hakkını yiyemem. Beni bunca yıllık evliliğimde asla küçük düşürmedi. Bir kadının gözünün içine bile bakmadı. Hakkını asla yiyemem, yemem! Nafaka konusuna gelince; evet herkes çok şaşırdı. Hatta arkadaşlarım arayıp “Ne kadar aldın? Yıllarını verdin neden para almıyorsun? En güzel zamanlarını bu evlilik için harcadın” dedi. Hatta hâkim, “Emin misiniz Ebru Hanım, hiç bir şey istemiyor musunuz?” dedi. O benim çocuklarımın babası. Benim Harun’dan yana hiçbir şüphem yok. O yüzden bu nafaka işlerine girerek çirkinleştirmek istemedim. Saygılı bir şekilde boşanalım istedim. Aramızda mal paylaşımı konusu geçmedi, konuşmadık bile. Şu an hâlâ aynı evdeyiz. Yakında ben kendi evime çıkacağım. Daha küçük, daha mütevazı bir eve. Ben para kazanıyorum, param var. Ekmeğimi taştan çıkarırım. O yüzden hiçbir sorunum yok. İnsanlar bana “Kaç para kopardın?” diyor. Gerçekten sevimsiz bir cümle. Biz kendi aramızda bile konuşmadık bunları. Boşanmaya Harun ile birlikte gittik, birlikte döndük. Biz gayet normaliz. Ne bir kavga ne bir kötü söz. Asla hiçbir şey yaşanmadı.

2-Beren’in yurtdışında spor çalışmaları devam ettiği ve bununla da Harun ilgilendiği için böyle bir durum söz konusu oldu. Yani bunda bir sorun yok. Herkes neden bunu garipsiyor anlamadım. Çocuklarımın babası Harun. Onları ayırma gibi bir durum da yok. Sadece yurtdışı gidiş gelişlerinde sorun olmasın, oradaki okulda sorun yaşanmasın diye yapılan bir şey. Bunun altında biz art niyet aramıyorken insanların araması garip. Onlar kardeş asla bir ayrılma durumu olamaz. Bir sıkıntı yok. Zaten çocuklar benimle yaşıyor. Beren Barcelona’ya gidecek 15 beş gün sonra okul için. Biz hâlâ Harun ile aynı evdeyiz, çocuklarla. Lütfen bu konularda başka bir şey çıkarılmasın. Gerçekten sorunsuz ve sıkıntısız ayrıldık.

3-Evlilikler yorulabiliyor. Ben de hayatımı 3 erkekle geçiriyorum. Uzun süredir Harun ile konuşuyorduk. Ben biraz olayların hızlı gelişmesini istedim. Ama ne kavga, ne tartışma, ne çirkin bir muhabbet. Hiçbir şey yaşamadık. Yaşamayacağız da. Harun’un sonsuza kadar mutlu olmasını istiyorum. Harika bir insan. Yakınımızdaki herkes ileride bir araya geleceğimizi düşünüyor. Kısmet tabii bilemeyiz.

Habertürk