MedyaFaresi MedyaFaresi

Ebru Baki WhatsApp'ta kiminle konuşuyor?

MEDYAFARESİ ÖZEL VİDEO- CNN Türk'ün sevilen ekran yüzü Ebru Baki mesajlaşma programı WhatsApp'ın dinlenildiğini öğrenince bakın ne yaptı?

Eklenme: 29 Kasım 2013 11:31 - Güncelleme: 21 Mart 2016 09:08

İŞTE EBRU BAKİ'NİN O TEPKİSİ -VİDEO-

Görkem Yağar / Medyafaresi.com

Taraf yazarı Mehmet Baransu'nun MGK belgesi haberi tartışma yarattı.. 2004 yılında yapılan MGK toplantısındaki belgeleri yayınlayan Baransu'nun bu haberi gündeme "dinleme ve izleme skandallarını" getirdi..

Metehan Demir, Ebru Baki ve Hakan Çelik'in birlikte sunduğu Parametre programında masaya yatırılan bu haberin ardından programın sunucularından Hakan Çelik artık WhatsApp'ın da dinlenebildiğini söylemesi üzerine stüdyoda komik anlar yaşandı.

Hakan Çelik'in sözlerini şaşkınlıkla karşılayan Ebru Baki: "Yazışmalar okunuyor mu? aaa.. Demek ki mesajlar da okunuyor." diyerek şaşkınlığını sergiledi.. Baki: "İnsanların dinlenmesi ne kadar kötü bir şey mesela MİT gazetecileri dinliyor. Özel hayatı kalmıyor insanın" sözleriyle isyan etti..

Baki'nin bu sert tepkisi programdaki gazetecileri gülümsetti, izleyenlerin aklına ise "Ebru Baki whatsApp'ta kiminle konuşuyor" sorusunu getirdi.